Skocz do zawartości

[okulary] okulary korekcyjne na rower z wymiennym kolorowym szkłem


karolik0

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem gdzieś na forum taki temat, gdzie ktoś podrzucił właśnie okulary w takim typie, że można było zamontować korekcyjne do nic i równocześnie można było zmienić sobie przednio kolorową "szybkę" w kolorach chyba czarny,niebieski,biały, które były dołączone do zestawu. Dziś już tego nie mogę znaleźć, byłem trochę na mieście iszukałem w sklepach sportowych i oni oferują okulary takie tylko, że bez zmiennych kolorowych szkieł, a nie ukrywam, że byłoby to przydatne. Ostatnio w sumie myślałem o soczewkach do okularów zwykłych które same przystosowują się do światła, ale chyba wolałbym sam sobie wybrać czy chce ciemno czy jasno :P

Dysponuję budżetem ~200 zł ( w cenie dorobienie szkieł korekcyjnych). Macie jakieś pomysły ? Ew. jak ktoś wie co to był za temat to bd wdzięczny za link ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkuję od niedawna XLC Bahamas, kupiłem za ok. 80 PLN, w zestawie 3 pary szkieł, twarde etui, smycz, torebeczka z mikrofibry. Po zakupie (mikesport.pl - wziąłem srebrną wersję, jak ostatnio sprawdzałem została się tylko czarna) udałem się do optyka i tu się dowiedziałem, że specjalne szkła do takich wkładek to koszt ok. 160 za sztukę + robocizna 30 zł = 350 zł, ale miła Pani też zaproponowała, że spróbują założyć zwykłe szkła korekcyjnę (cena za sztukę 35 zł) czyli za wszystko 100 zł :) i po kilku dniach przy odbiorze właśnie tyle zapłaciłem, czyli całkowity koszt to ok. 180 PLN. Same okulary są spoko, dobrze wykonane, sprawiają wrażenie solidnych, jak założę jasne szkła to widoczna jest wkładka z korekcją i wyglądam trochę jak płetwonurek :) , ale w ciemnych full pro B) , przy noszeniu nic nie uwiera, po 8-godzinnej jeździe dopiero odczułem dyskomfort nad uszami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...