Skocz do zawartości

[Łódź] HERCULES Icona 2009/2010


deichkind

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was.

Nie wiem czy to dobre miejsce ale w zaistnialych okolicznościach mam nadzieje ze wybaczycie.

 

Wczoraj na Janowie, z bloku(!!!) ktos nieznany zapożyczył mój kochany rower.

HERCULES ICONA dokładnie taki sam jak na obrazku niżej:

c_big1993234.jpg

Nie bede opisywal naklejek bo chyba logiczne ze zostana zerwane. (ale jak cos to na ramie 2 pomaranczowe naklejki adechade.com - literowki).

Może gdzies na ścieżce zobaczycie takiego bajka, moze gdzies stoi na jakims szrocie...

 

Powiedzcie gdzie w Łodzi jest handelek używanych rowerów? Gdzie mam go szukac ???

 

Nie wierze ze moze sie cos uda ale nadzieja....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Najwięcej ich stoi na giełdzie samochodowej w niedzielę. Nie łudź się, że jeśli został skradziony w Łodzi to ktoś go sprzeda na giełdzie samochodowej, właściwie tuż pod twoim nosem (janów-puszkina to o ile się nie mylę nie więcej jak 5 km.) Na rynkach np. bałuckim też stoją z rowerami o ciekawej przeszłości. Obawiam się, że twój rower pójdzie na części lub sprzedany zostanie w innym mieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pixon: a gdzie na Bałuckim masz rowery???? z tego co kojarze to tam stoi jakas tylko hala i nic wiecej...

 

Ja podejrzewam cos innego... ze rower predzej sie znajdzie gdzies na sciezce niz na gieldzie lub rynku! A w lodzi nie spotkalem nigdy wczesniej Icony wiec moze przez to jest szansa. Zeby dostac sie na klatke ktos musial miec klucz do drzwi lub byc wpuszczonym przez kogos wchodzacego. Domofony nie dzialaja ani piny wejsciowe. Wiec tu zagadka dla policyji. a w klatce gdzie mieszka 6 rodzin to sam rozumiesz ze wszyscy na wszystko zaracaja uwage! wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr alez jestem wsciekly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

[..]i trzymam sprzęt na klatce.

 

Nie masz czym się martwić będziesz następny. Jak można być tak głupim? naiwnym? nie wiem jak to nazwać? żeby trzymać rower na klatce :wallbash: Nie raz już były poruszane tematy kradzieży rowerów z klatki schodowej.

 

Na bałuckim między strażą pożarną a biedronką. Życzę Ci żeby Ci się znalazł na tej ścieżce, moim zdaniem szanse są bliskie zera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz czym się martwić będziesz następny. Jak można być tak głupim? naiwnym? nie wiem jak to nazwać? żeby trzymać rower na klatce :wallbash: Nie raz już były poruszane tematy kradzieży rowerów z klatki schodowej.

 

 

Naiwny nie jestem, w klatce mieszka 6 rodzin. nic nigdy tam nie zginelo. wejscie mozliwe tylko z klucza i taka poszla sugestia na policji. Zarzucilem temat pewnym ludziom na z tej strony miasta. i poszla sugestia ze najpredzej ktos "przypadkowo" go strzelil majac namiar od osob tutaj mieszkajacych lub z administracji lub obslugi albo ktos kto wiedzial ze taki stoi tutaj! Bedzie jak bedzie. wkur... na maxa i tyle. w tym roku juz bajka niebedie i to mnie boli najbardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki 3majcie kciuki.1

poszlo dzisiaj po poldniu mocne rozpoznanie, rozmowy z sasiadami, z własną małżonka i pojawil sie jeden mocny trop, z kierunkiem na konkretna osobe!!

Aha u mnie wczoraj rower, z innej klatki wozek dzieciecy.

 

Nie wiem czy cuda sie zdarzaja ale jade jutro z rana na policyje i ciekawi mnie co mi powiedza...

 

a jak oni nic nie zrobia to w inny sposob bedzie dzialania

 

Boże pomóż!!

 

na bieżąco bede mówil co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak sytuacja ?

 

policja a co to kur... właściwie jest?! czasem juz wolalbym pewne zachowania rodem z epoki milicji!!

 

F**k sprawe prowadzi jakas klientka, ktora dostala odemnie wyjasnienia i informacje kierujące bardzo mocno podejrzenia na pewna grupę osób z obsługi administracyjnej. Gadalem z sasiadami, dotarlem do osób ktore tez w ostanim czasie zostaly okradzione (wózek dla dziecka i tez rower trzymane na klatce). Dziwne ze jak tu mieszkam 2 lata byl spokoj i cisza a kradzieze pojawily sie akurat z pojawieniem tych osob! Kurcze ta dochodzeniowa policjantka na to wszystko stwierdziła że:

1. to nie sa ŻADNE dowody

2. to jest w tym momencie pomówienie

3. po 2 tygodniach umorzy śledztwo

4. zebym jej przyprowadzil jakiegos swiadka ktory wskaże osoby badz osobe

 

Zalała mnie krew w tym momencie!!!!!

Administracja osiedla też sie ładnie wyłozyła na zaszłe zdarzenia.

 

 

 

GDZIE NA GIELDZIE NAJWIECEJ JEST TAKICH RZECZY ??????

Raz tam bylem wiec niewiem gdzie zaczac jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Mijałem cie kiedyś samochodem pod łodzia jakoś w maju chyba chyba że to była inna icona. Sam bym sobie takiego sprawił polecasz sprzęcik jakieś wady ma ?

 

super sprzet byl! osprzet bardzo dobry. poluje na cos takiego samego. nigdy w lodzi nie spotkalem innej Icony ani wyzszego Exela a kilometrow robilem calkiem calkiem sporo. Wiecje info na pw wal. hehe a gdziez to mnie widziales ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Współczucie za strate... pierdz*** polskie realia :/

 

Sam jestem posiadaczem Hercules'a Exell Cross i jak by mi go ktoś zawinął to bym się konkretnie wkurzył :/ i już nie chodzi nawet o kase ale wiem jak trudno wyłapać taki rower w normalnej cenie w sklepie :/ A rower jest fenomenalny według mnie ;)

 

Co do rzucania się w oczy to przyznaje racje, ostatnio gdy jechaliśmy ścieżką rowerową to chłopaszek jadący z przeciwnej strony, tak się zapatrzył, że wjechał w innego kolesia jadącego za mną :P Więc to jest zdecydowany minus. Hercules'y z wyższych serii rzucają się w oczy :)

 

Pozdrowienia i powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...