Skocz do zawartości

[Amortyzator tył] Swinger 3 Way, X3 czy S-Type?


Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam rower Haibike Agresor RC , taki jak tu który kupiłem z 2 lata temu i chce trochę w mim pozmieniać. Z przodu mam Darta 2, który wymienię na Rebę lub Sida w zależności co znajdę w dobrej cenie. Z tyłem mam większy problem. Zastanawiam się nad Swinger 3 Way lub Swinger Air X3 albo S-Type SR SPV. Wszystkie te są bardzo podobne ale nie mogę znaleźć w internecie jakiś konkretnych danych jakie są różnice miedzy nimi. Wiem ze X3 jest następca 3 Way ale co zmieniono i czy w ogóle coś to nie wiem i jak ma się do nich S-Type. Ważę 65kg i jeżdżę głownie po lesie dla przyjemności, nie ścigam się i raczej nie zamierzam a jak się zdarzy to i tek nie ma to żadnego znaczenia na sprzęt. Obecnie na allegro jest coś takiego cena bardzo fajna i po zdjęciach wygląda nieźle. Ale czy nie warto polować na pozostałe i widziałem tez wersje z czarnym tłokiem, czym się różniły, bo wygląd ma niewielkie znaczenie. Zmian nie koniecznie muszę dokonywać teraz, wole poczekać i poszukać czegoś dobrego bo na czym jeździć mam i mi się nie spieszy, choć fajnie by było się tym nacieszyć przed zima. Wszelkie inne propozycje oczywiście mile widziane. Padnie zapewne pytanie o kasę i tu wiadomo mniej lepiej, ale jak wydanie większej ilości tez wchodzi w grę. Jak już mówiłem mam na czym jeździć wiec jak coś kupie ma być to odczuwalna zmiana a nie kosmetyczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...