Skocz do zawartości

[rower] Rockrider 6.3 czy coś innego ?


agary35

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od pewnego czasu rozglądam się za jakimś dobrym rowerem. Wczoraj w decathlonie oglądałem Rockridera 6.3 i mam pytanie czy warto? Jeśli nie zaproponujcie mi coś innego w cenie do 2000 zł.

Z góry dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za dwa tysiące zlotych rower z hamulcami tarczowymi i tylnym amortyzatorem? ... hmmm ... taki trochę "zbajerowany"...

 

 

A do czego ty chcesz używać tego roweru w ogóle?

 

masz tu linka do katalogów rowerowych:

http://www.google.pl/search?q=katalog+rowerowy&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również polecam Krosa level A6.

Super jeżeli chodzi o cenę , porównać z rockriderem 6.3 hmm jeździłem na nim dość długo. Powiem Ci tak , ważę więcej niż 65kg i miałem z nim problem (tylni amortyzator ). Co do takiego roweru wcale Ci ten duper po lesie nie jest potrzebny. W porównaniu Kross A6 wiadomo bardziej prostoliniowy. Lecz wybór należy do Ciebie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Decathlon Rockrider 6.3 to ciekawy full, rama bardzo porządnie wykonana, ale w tej wersji trzeba go traktować raczej jako rower pod rozbudowę, znacznie lepiej jeździło by się na modelu 6.4.

Dlaczego niby full ma być ci niepotrzebny, w końcu sam decydujesz na czym wolisz jeździć, nigdzie się nie ścigasz tylko jeździsz dla przyjemności, full jak najbardziej się sprawdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rockrider jest:

 

ciężki - przez to, ze ma tylni am.

ht bylby lzejszy, przez co łatwiej i przyjemniej by sie pedałowało

 

serwis - w ht nei ma co serwisować, w tanim rowerze full suspension zawsze cos moze byc nei tak, a takie rzeczy w serwisach nie są tanie

 

za cene rocridera mozesz miec hardtaila, ktorym pojezdzisz następne 8 lat, a nawet i dluzej

 

kross to ciekawa opcja, ale przyjzyj sie cube, trek, giant

 

miałem gianta - sa to bardzo fajne i sprawdzone rowerki, jakbym mial teraz kupowac to tylko z firm, ktore podalem wczeniej - pamietaj jedno - w rowerze do 2000 zł im mniej masz bajerow typu amor, hamulce tarczowe itp tym lepiej dla ciebie.

 

w tej cenie lepiej kupic dobre vki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwis - w ht nei ma co serwisować, w tanim rowerze full suspension zawsze cos moze byc nei tak, a takie rzeczy w serwisach nie są tanie

A co konkretnie może być nie tak ?, nie widziałeś tego roweru a wypisujesz pierdoły, przy przebiegu 2000 km rocznie wytrzyma tak długo, że aż się znudzi :teehee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...