Skocz do zawartości

[1500zł] MTB


Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze to witam serdecznie wszystkich, gdyż jest to mój debiut :)

Po drugie dziękuję za rady.

 

A po trzecie do rzeczy - szykuje się do zakupu dwóch kółek i poza tym, że wiem iż deore jest lepsze od alivio to totalny ze mnie laik ;)

Moje wymiary: 183/80 ;) rower przyda się głownie do wycieczek po parku, lesie, drogach wiejskich, typowo relaks no i kondycja :) żadnych wyczynów, chyba że mnie coś podkusi ;)

 

Po przejrzeniu forum, promocji wpadły mi w oko następujące pozycje:

1. Unibike evolution - miałem okazję przejechać się wersją 2011 na 19" ramie i wydaje się ok. (chyba nie ma zmiany jeśli chodzi o ramę? )

2. Kellys quartz

czym się różni od:

3. Kellys quartz green ?

i ostatnia trochę odstająca cenowo ale jeśli dużo lepszy to może się skuszę

4. Kellys magnus

 

Najbardziej liczy się sprawność i trwałość rowerku, za markę nie zamierzam płacić.

Może jakieś inne propozycje ? Tak, wiem, czytałem - Kross level a2 XT - jednak już niedostępny (chyba, że ktoś ma jakieś lepsze kontakty bądź namiary na sklep gdzie jeszcze stoi).

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Napisze, jak w wiekszosci tematow o mtb do 1500zlt, wybor jest prosty, zalezny od szczescia, szybkosci dzialania:

http://rowery.shop.pl/view/187/ najlepszy osprzet w tej cenie, nie ma co sie zastanawiac, lepszego nie znajdziesz, jednak jak nie bedzie Twojego rozmiaru to kolejnym rowerem, ktory nie bedziesz zalowal to:

http://www.rowerzysta.pl/mtb/rower-gorski-unibike-evolution-2010.html

Nie bede oryginalny proponujac unibike(sam mam model tej marki), jednak podobnie jak z samochodami, jak wyjdzie cos dobrego w odpowiedniej cenie, to jest tego duzo i kazdy sobie chwali:). Osprzetowo ciut gorzej od a2, jednak nadal bardzo dobry stosunek cena/jakosc. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie trafiles z rowerami jak ja:)- tez sie za to za pozno zabralem, jednak znalazlem rozwiazanie, z ktorego jestem bardzo zadowolony- unibike. Na poczatku nie bylem pewien czy brac rower tej marki, jednak jak go zobaczylem i potem pojezdzilem to zmienilem zdanie, swietny wyglad, stosunek jakosc/cena, popularnosc- w miare duzo punktow napraw/sklepow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby czemu ma sie skusic na 2011? Jedynie rama lepsza technika zrobiona, a 2010 nie rozni sie niczym od 2011, wiec to juz kwestia wygladu/wyboru autora. W sumie oprocz evo i a2 to ciezko cos polecic, nie sa to jakies unikalne marki/rowery ale na cos zasluzyly popularnoscia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...