Skocz do zawartości

[hak przerzutki] Kross level a6 2009


kaaba

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Hak zgiął mi się juz drugi raz (długi wózek SLX ;/) Prostowanie młotkiem było dobre za pierwszym razem ale teraz to juz nie pomaga. W serwisach w Olsztynie chcą 15-25 zl za prostowanie (również klepanie młotkiem). W dodatku od czestego przykrecania i odkrecania rozdziawiła mi się śruba i ampul omyka. Także muszę chyba nabyć nowy. Tu pojawia się problem gdyż nigdzie w necie (tylko mudserwis za 50 zl :/ ale do nich jestem uprzedzony)ani w lokalnych sklepach nie mozna dostać tego haka. Wie ktoś gdzie takowego nabyć ?

 

http://imageshack.us/photo/my-images/806/dscn7729.jpg/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie takowy nabyć.

Hak, to twór nieożywiony ;p

 

No prostować się nie opłaca, bo po 1,

to normalna cena nowego haka,

po 2 po prostowaniu kolejny raz wygnie się jeszcze szybciej,

o ile nie pęknie od razu.

 

Kurczę, strasznie dziwny hak,

w większości krossów jest inny, dość popularny typ,

dostępny wszedzie jako hak do Authora choćby.. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz do producenta, Kross to polska firma w końcu...

 

Chyba nic innego mi nie pozostaję. Ciekawe tylko ile mnie to będzie kosztowało... dam znać jak coś coby dla potomnych informacja pozostała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten hak to faktycznie rzadkość, o ile dobrze pamiętam to wcześniej tylko jeden sklep je miał, a do tego masz pecha bo tutaj (drugi od góry) jeszcze niedawno mieli ich kilka sztuk - no i cena też wporządku, bo 25+1 złotych za śrubkę . Napisz do nich, myślę że prędzej czy później będą mieli te haki na stanie. Tu też mają, ale cena jest trochę wyższa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...