Skocz do zawartości

21 maj,,, trasa Rzeszów - Czarnorzeki (Rezerwat "Prządki")


kadam31

Rekomendowane odpowiedzi

Witam rowerzystów... zbliża się chyba ładny i słoneczny weekend (21-22 maj 2011).. Szukam 2-3 osoby na szybki wypad z Rzeszowa na Prządki w Czarnorzekach pod Krosnem..

 

Wyjazd z Rzeszowa ok 8-9,,, ( ja muszę dojechać z Głogowa Młp)...

Na miejscu można spiąc rowery przy parkingu przy rezerwacie... pozwiedzać skałki, ewentualnie dodatkowo podjechać niedaleko na ruiny zamku Kamieniec... tam są chyba jakieś lokale gastronomiczne... coś zjeść,, uzupełnić płyny no i wrócić do Rzeszowa....:)

 

 

Jeśli ktoś chętny na taki wyjazd (jednodniowy), zapraszam...

 

Odległość z rzeszowa około 55-60 wiec w obie strony max 130 km...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://pogoda.onet.pl/0,930,38,rzeszow,miasto.html

 

sobota jeszcze nie wiadomo, wstępnie ja się mogę dopisać.

Akurat co sobota z tatą jeździmy w te strony więc transport miałbym do RZ jeśli plany się nie pokrzyżują. Bo do RZ mam ok 30-35 km w sumie, to nie dużo ale głównymi drogami fatalnie się jeździ. Też planowałem traskę w ten weekend, ale inne strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja planowałem na Mielec, ostatnio nie wypaliła i zrobiłem inną.

http://www.forumrowerowe.org/topic/90383-rz-mielec-14-maja-11/

 

Ale Twój plan wydaje się ciekawszy, przynajmniej zwiedzimy rezerwat heh.

Jaką prędkością planowałeś lecieć na trasie? Dużo podjazdów? Pytam z ciekawości i dla orientacji ;)

Oprócz Ciebie i mnie jest jeszcze ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prędkość może być różna,,, od 15 km/h przy górce niebyleckiej po 40 km/h po niej... a myśle ze tak po skręceniu na trasę widokową to można jechać 20-25 km/h...

Może kolega z pracy jeszcze dołączy.... zobaczymy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile kasiorki pasuje tak wziąć? Za wstęp płaci się tam, parking itp? Co do górki ;D jak będzie stroma to cisnę do 70 albo i więcej :D

 

ps. tylko mam pytanie, bo ja do fotografa muszę jechać, a potem do rodzinki wstąpię i tam się zorganizuje - krasne.

Gdzie się w RZ byśmy spotkali? 8-9 godzina to muszę wyliczyć sobie dokładnie, nie wiem od której w soboty fotograf otwarty jest ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj,, jutro będę wiedział czy kolega z pracy pojedzie... planowaliśmy tę wycieczkę juz tydzien temu, ale jakoś pogoda nie dopisała...

Za nic się nie płaci.... to rezerwat otwarty,, jest tam niewielki przy drodze parking,,,, można spiąć rowery..

Jedynie jak podjedziemy na zameczek to tam się płaci wstępu chyba 8-10 zł ,,, sprawdzę na necie, wyślę linka....

 

Jakby co to telefon do mnie podeśle ci na osobistą wiadomość...

 

Wyjazd możemy zaplanować nawet i na 10-11, jak się wyrobisz, a fotografowie w Rzeszowie mogą być czynni dopiero od 9-10 rano do 14-15,, zależy który,, najlepiej poszukaj na necie...

 

A spotkać można się przy studni na Rzeszowskim rynku, będzie chyba najlepiej....:)

 

Dodatkowo ja zabieram aparat i statyw,, wyspinamy się na skałki, można świetne zdjęcia panoramiczne zrobić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe ;D to nie źle, fotografa odpuszczam, w tygodniu załatwię to, można 8-9 tak jak pisałeś.

Bierzesz jakiś plecak? Ja raczej nie, w sakwie to co potrzebne i kase i to jak zawsze styknie, aparatu nie biorę, w telefonie mam dobry żeby coś pstryknąć ;)

To czekam na odp jak coś. A właśnie, czym śmigacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...