Skocz do zawartości

[Rower] Kupno MTB 1600 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem odnośnie roweru MTB. A mianowicie, chcę kupić nowy. Fundusze na to przeznaczone to 1600zł. Mam 184 cm wzrostu i 71 kg wagi. Zastanawiałem się nad Kross'em Levelem A2 XT(tarczówki). Zależy mi szczególnie na tarczówkach i fajnych amorkach. Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam, Mateusz Szarek.

P.S. 1600zł to jest na maxa naciągnięta granica finansowa, więc za więcej nie ma szans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro zauwazylem spadek wystawianych rowerow marek kross, unibike, mbike a szkoda bo to dobre marki za rozsadna kase. Mysle ze jest szansa trafic go taniej, bo czytalem (sam chcialem kupic a2 xt, jednak wybralem typ roweru cross) o tym jak ktos kupil za 1300zlt, wiadomo ze tutaj drozej bo to sklep rowerowy i ich strona, a wiadomo, ze tutaj bardziej chca zarobic, ale nawet za 1500zlt sie oplaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam ponownie. Niestety trochę się spóźniłem i nie zastałem już tego krossa. Teraz mam do wydania 1700zł. Chciałem się (i nadal to robię) targować ze sklepem rowerzysta.pl o spust z ceny dla unibike'a flite'a, ale raczej nic z tego nie wyjdzie. Mam możliwość kupna tego roweru za 1700 zł- http://www.rowerzysta.pl/mtb/rower-gorski-wheeler-pro-39.html . Opłaca się? Nie wiem nic odnośnie tarczówek - Quad QHD4 i też wiem że amorek XCM nie jest wysokich lotów. Już się zastanawiałem, czy nie kupić Krossa A4 16", ale na końcu uświadomiłem sobie, że będzie mi się niewygodnie jeździło i wtedy w jakimś wątku wypatrzyłem flite'a. Zakochałem się od pierwszego wejrzenia :) i postawiłem sobie za cel, żeby go kupić za 1700. Zaproponowano mi tegp Wheeler'a za 1700 zł i może bym się skusił, ale muszę was zapytać o zdanie. Mogą być v-brake'i, tylko jakieś dobre. Ostatnio wyhaczyłem manetkę z amorkiem na kierownicy i napaliłem się na to, ale nie musi być jej. Czekam na opinie, a także na inne propozycje. Mam 184 wzrostu, odległość od krocza do ziemi wynosi 85 cm więc obliczyłem, że rama będzie około 19". POZDRAWIAM I Z GÓRY DZIĘKUJĘ Mateusz Szarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...