Skocz do zawartości

[rower] kross level a7


Wozdz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nosze sie z zamiarem kupna roweru xc do 3 tys. moj typ pada na krossa a7 (tym bardziej, ze moge go wyrwać za 2900), czy sądzicie, ze to dobry wybór, i czy macie moze jakies opinie na jego temat? Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie go za tyle wyrwiesz? jeśli można spytać:)

 

hah, nawet taniej bracie, planuje złożyc zamówienie jutro tj wtorek 10.05, daj msg na priv a ja ci powiem po zrealizowaniu zamówienia, nie chcę cie wkopac na minę. : )

 

a co o nim sądziśz jesli moszna? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jayacek, generalnie to nastawiam się na Xc/ maratony, no ale szosa tez bedzie w uzyciu choćby ze wzgledu na dojazd do bardziej wymagajacych sciezek.

 

@marky5, ten amor był dla mnie dylematem, ale sądze, ze na tym stopniu zaawansowania wystarczy, tymbardziej, ze z serii a8 dostepny jest rozmiar 17 i 21 a nie wiem czy rozmiar 20 (kross a7) nie jest malutka przesada przy moim 180 cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dopiero zaczynasz zabawę w xc/maratony to faktycznie na początek wystarczy a7 ale pomyśl o wymianie tego amora na coś lepszego chyba ze cię kasa blokuje.Ale pierwsze co zrób przed zakupem to jazdę próbną na tym rowerze wtedy będziesz wiedział jaki rozmiar ramy ci pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...