Skocz do zawartości

[usterka w napędzie]Cube Attention 2011


marpok

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Chcialem podzielic sie z Wami swoim spostrzezeniem i prosic o porade...

Mianowicie chodzi o to-2 tyg temu kupilem rower jak w temacie, przejechalem na nim dotychczas jakies 200km i po paru dniach od zakupu pojawil sie maly problem, a wyglada to tak ze jak zaczynam krecic to na poczatku jest maly kilku stopniowy skok pedalu czy korby sorry ale jestem laikiem;)...sprzedawca zapewnial mnie ze to jest normalne...nie mniej troche denerwujace stad moje pytanie-powinienem sie tym przejmowac czy trzeba nauczyc sie z tym zyc, a moze jest to oznaka jakiejs wadliwej czesci???

Z gory dzieki za pomoc i pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy co,że jak zaczynasz kręcić to niema od razu ciągu koła,tylko najpierw masz kilka centymetrów luzu tak?

Jeśli tak ,to może to być ,że nie łapią od razu zapadki w bębenku tylnej piasty tak mi się wydaje,a to na pewno nie jest normalne. :no: Poza tym nie jarzę co by to mogło jeszcze być,ja nie spotkałem się u mnie nigdy z takim problemem.Owszem są lepsze piasty gdzie zapadek jest więcej i tam następuje błyskawiczne "załapanie" i tańsze gdzie jest z tym nieco gorzej,ale nie na tyle,aby były jakieś kilkustopniowe luzy! B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy co,że jak zaczynasz kręcić to niema od razu ciągu koła,tylko najpierw masz kilka centymetrów luzu tak?

 

 

Dokladnie tak, nie ma od razu ciagu kola tylko taki no powiedzmy centymetrowy moze dwucentymetrowy luz :( ale to tez nie dzieje sie za kazdym razem ale gdzies tak 2/5...troche mnie to dziwi bo jest to nowy rower :( ...malo tego dzis troche pojezdzilem i zaczyna juz byc cos takiego wyczuwalne podczas jazdy na podjazdach, nie jest to ten sam luz co przy ruszaniu ale jednak jest to wyczuwalne, boje sie ze to bedzie sie poglebiac...no nic musze chyba jednak reklamowac...dzieki Marky5 :) i oczywiscie bede wdzieczny za inne podpowiedzi :icon_wink:

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też obstawiam że to jest wina bębenka piasty, może być za dużo smaru i zapadki nie zawsze się zazębiają lub coś innego, nie wiem czy to ci się pojawiło od razu czy dopiero po kilkunastu kilometrach ale najprościej by było to zareklamować lub zrobić jazdę porównawczą takim samym rowerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...