Skocz do zawartości

[Góra Św Anny] - jednodniowa wycieczka 29 maj


bajtourka

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że można zrobić listę osób na 21 i na 28, wymienić się kilkoma numerami, bo dobrze wiedzieć ile osób ma jechać, żeby w razie czyjegoś spóźnienia nie ruszyć bez niego, albo przynajmniej zadzwonić i wiedzieć czy czekać czy też nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MlodyBarney "czego nie wiem" juz sie potraciłem trochę :)

bo w temacie wycieczka 29 maj, a widzę że piszą i o 21 i 28

mi pasuje sobota, niedziela

no i jechałbym rowerem z Rudy Śl do Gliwic i dołączył do reszty, chyba ze ktos z Zabrza jedzie to bym sie przyłączył

 

:) od początku czytałem temat cały, to znaczy trening ustalacie, jak dobrze zrozumiałem

MlodyBarney, a tak z ciekawości zapytam bo jesteś z Chorzowa to jedziesz rowerkiem do Gliwic czy jak inni wymieniali że pociągiem jadą, wolałbym jechać z kimś bo za dobrze Gliwic nie nam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lista osób chętnych z tego forum bez innych i bez osób towarzyszącyh:

 

21 maja

 


  1.  
  2. Krzypchu1993
  3. Mody
  4. Ursusek
  5. Patrykn82 ?
  6. bajtourka 728 277 687
     

28 maja

 


  1.  
  2. Andrzej67
  3. Sowa23
  4. Sssbus
  5. Ursusek
  6. Mody
  7. MlodyBarney
  8. Detonator?
  9. Krzychu 1993
  10. 87dawid87?
  11. bajtourka

 

a co do dróg no to asfalt będzie na stówe, pojawią się też jakieś lasy i drogi polne, ale chyba asfalt to tak będzie dominował, szosa odpada tak czy siak;P

 

A tego 21 to tak właśnie koło 16stej chciałabym być w domu co by potem na Muchowiec się dostać to ja się odłączę jakby co trochę wcześniej:)

 

mnie jutro cały dzień nie ma i pewnie przeczytam sobie jutro w nocy, czyli w tą sb o 10 na rynku? pod empikiem można

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lista osób chętnych z tego forum bez innych i bez osób towarzyszącyh:

 

21 maja

 


  1.  
  2. Krzypchu1993
  3. Mody
  4. Ursusek
  5. Patrykn82 ?
  6. bajtourka 728 277 687
     

28 maja

 


  1.  
  2. Andrzej67
  3. Sowa23
  4. Sssbus
  5. Ursusek
  6. Mody
  7. MlodyBarney
  8. Detonator?
  9. Krzychu 1993
  10. 87dawid87?
  11. bajtourka

 

a co do dróg no to asfalt będzie na stówe, pojawią się też jakieś lasy i drogi polne, ale chyba asfalt to tak będzie dominował, szosa odpada tak czy siak;P

 

A tego 21 to tak właśnie koło 16stej chciałabym być w domu co by potem na Muchowiec się dostać to ja się odłączę jakby co trochę wcześniej:)

 

mnie jutro cały dzień nie ma i pewnie przeczytam sobie jutro w nocy, czyli w tą sb o 10 na rynku? pod empikiem można

 

 

Na 21-go trzeba dodać dwie osoby które przyjadą ze mną :),obydwoje byli z nami w Pszczynie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj sobie zrobilem trening do katowic ponad 80km wyszło więc do tokio teraz w sobote jechać nie musze :icon_mrgreen:

ale po 80km zwolnilem to 17km/h i nie dalo sie wiekszej sredniej zrobic,ledwo żyje tak wiec wycieczka na gore św anny mnie porobi na bogato :icon_mrgreen:

obym dał rade w sobote wyjsc po szosie na browar na miasto :icon_wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżanki i Koledzy ja proponuję górę Św Anny zaliczyć jutro.Właśnie oglądam prognozę pogody długoterminową i niestety od czwartku 26-go maja do 3-go czerwca ma ciągle padać deszcz - http://www.twojapogoda.pl/polska/slaskie/katowice.

Może się okazać że cały misterny plan pójdzie psu na budę,byłoby szkoda gdyby nikt z powodu pogody nie pojechał.Ja z kumplami w zeszłym roku pojechaliśmy do Krakowa,od Jaworzna zaczeło padać i już nie przestało.Nie była ta wycieczka zbyt przyjemna,zalało mi telefon a w Krakowie było mi zimno jak diabli.Po tygodniu jeszcze wylewała mi się woda z ramy :).Mam świadomość że nie wszyscy jutro mają czas itd,ale chociaż część bikerów ma szansę jutro zaliczyć górę Św Anny.Nie chcę psuć nikomu planów ani też terminów,ale myślę że warto przemyśleć aby jutro zaliczyć Św Annę.Co o tym myślicie ?.

 

http://www.meteoprog.pl/pl/weather/Gliwice/6_10/

http://www.pogodynka.net/pogoda/polska/katowice/wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm hm ja tam na to nie patrze:) tydzień temu jak się pojechało na nocnego tripa miało lać, miały być burze a wróciło się suchutenkim. To ciekawe kto będzie jutro na rynku.... Ja tam podjadę jutro na rynek, a jak nikogo nie będzie to ruszam przed siebie:) jeśli chodzi o Anke to też odpadam bo czasu zbyt mało, a jeszcze inni byli chętni na 28go;)

 

aha w Toszku to mniej więcej koło 11:30...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby się ta prognoza nie sprawdziła..Co do dzisiaj to nie będzie mnie na rynku ponieważ jade w Beskidy.W pracy organizowana jest wycieczka do Węgierskiej Górki więc skorzystam z okazji aby pokręcić po górach potrenować podjazdy :).

 

P.S.W zeszłym roku planowaliśmy w jeden dzień zrobić 250 km.(Post "Przełam sie").Dwa miesiące trwały dyskusje,plany itp.W sumie zrobiliśmy tylko 100 km,dojechaliśmy tylko do Krakowa z powodu ulewy.Może to był tylko pech,ale często tak bywa że im człowiek więcej planuje to guzik potem z tego wychodzi.Czasami dobrze podjąć decyzję spontanicznie :).Pozdrowerki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak tam Mody byliście na rynku? bo ja z krzypchu1993 dotarliśmy na rynek w Toszku, ale troszkę okrężną drogą bo przez Słupsko i niestety trochę czas przybycia się opóźnił ;) niestety nie mieliśmy jak się skontaktować to mały odpoczynek na zamku i pojechaliśmy na Pławki, mi stukło koło 70km i traska bardzo przyjemna była :)

 

Mam tylko nadzieję, że za tydzień będzie nieco większa frekwencja niż dziś, a jak będzie padać to sporo przystanków jest po drodze jakby co, więc schować się jest gdzie :icon_lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...