Skocz do zawartości

[Góra Św Anny] - jednodniowa wycieczka 29 maj


bajtourka

Rekomendowane odpowiedzi

Bajtourka mam pytanko w okolicach jakiej godziny powrót do Gliwic? Bo kolega nocka w pracy i nie wie czy zdąży.

Usrusek o której w Katowiacach trzeba się zjawić?:) Chodzi o Anaberg

 

 

Pociąg do Gliwic mamy o 7:33,ale trzeba zdążyć kupić bilety więc myślę że o 7:00 tradycyjnie pod teatrem na rynku możemy się spotkać.Spokojnie kolega zdąży do pracy,aż tak długo nam nie zejdzie :)

 

Marysiu a z okazji wypadu na górę Śz Anny upieczesz jakiegoś murzynka ? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziemy o 10:30 z Toszka wyjeżdżać, to liczmy choćby te 3 godziny w jedną stronę, plus to, co poświęci się na przerwy i jakieś drobne objazdy po Annabergu czy też zdjęcia, to liczę, że ja w Tworogu do 18 będę. Ostatnio jak się zrobił sprint w drodze powrotnej, to przez 22km jechaliśmy ponad 35km/h, więc powinienem zdążyć :D Ale tak poważnie,to na spokojnie myślę, że do tej 18 się zdąży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym murzynkiem to wspaniały pomysł eheh :P A jak zdążymy w Gliwicach skończyć do 18 czy nawet wcześniej to też wspaniale bo niektórzy mają możliwość dojechania do domu na czas meczu :D JEEE! Oby pogoda nam dopisała :) A ktoś bierze jakiś aparacik? Ja po ostatniej wyprawie przywiozłem zepsutego Canona o musiałem spylić na @llegro :( jedyne co posiadam to 2.0 Mpx w nokii hehe bida straszna. Koledzy z Katowic jadą to bardzo możliwe ze tym samym pociągiem będziemy jechać do Gliwic i pewnie w drugą stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że jest taka opcja! ;) w końcu Polska wolny kraj jakby nie było;P no obstawiam koło 20stej byłoby się w Gcach chociaż mecz to taki motywator i może nie jeden odkryje w sobie sprintera:P

A co do murzynka to heheh upiec go mogę i owszem, ale gdzie ja go niby dam :huh: musiałabym niczym Murzynka dać na głowę murzynka ;)

Jeśli chodzi o bikemap to heh no tak zapisałam sobie tą trasę na dysku, a konto utorzyłam, ale już po stworzeniu tej traski, a nie mam za bardzo czasu żeby ją drugi raz kreślić;) ale racja byle sobota , tak czy siak będzie suuper, jak zawsze ;)

 

A co do aparacika, też mam canona, i wezmę :D Na Ance koniecznie muszę strzelić grupową fotke!

 

W przyszłym tyg jeszcze raz wrzucę tą traskę, a póki co biorę się za projekty hehheheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłbym za tym aby wyjechać o ósmej z Gliwic :).Nie jestem jakimś fanatykiem piłki nożnej ale finał Ligi Mistrzów chciałbym zobaczyć :).Godzina snu więcej nic nikomu nie da,zawsze można w piątek położyć się zaraz po dobranocce :icon_lol: .Szkoda że murzynka nie będzie,nie ukrywam że jestem starym łasuchem :thumbsup: .Trudno będę musiał upiec coś sam :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie racja można wcześniej, mi to nie przeszkadza w dojeździe w sumie. Ale mi to trudno będzie się wyspać ponieważ w piątek 27 mam imprezę (sok może cola, ponieważ prowadzę) Więc kolega co pisze żeby o 10 wyjechać to straszny leniuch jest eheh, może skusi się z nami pojechać o 9 bądź wcześniej. A Finał to świętość zwłaszcza gdy gra M.U.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do godziny startu to i ja się zgadzam, że ta 8:30 będzie git;] chociaż stanowczo mi bliżej do śpiocha niż skowronka, ale od czasu do czasu można się poświęcić, szczególnie jak czeka fajna wycieczka:D

Finał to świętość heheh, no to trzeba uszanować nie ma bata:P

Ursusek jak mi się uda znaleźć czas to upiekę tego murzynka i na ten kawałek na pewno jakieś miejsce się znajdzie;)

 

Aaaa co do sb 21 maja to zostajemy przy tej 10tej rynek i gdzieś na Pławki? bo jak nie są też inne alternatywy np. http://www.zsms.com.pl/sktr/ albo http://www.gmk.slask.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=533. To takie zorganizowane... chociaż jak się zbierze parę osób na te Pławki czy co tam to ja wolę, bo to raczej takie masówki będą... tak mi się wydaje, chyba....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pławniowice to dobry pomysł :).Nigdy tam nie byłem i chętnie poznam tamte okolice.Odnośnie 28-go to mimo wszystko lepiej wyjechać wcześniej,lepiej mieć godzinę "zapasu" w razie jakiś nieprzewidzianych zdarzeń (snejki lub inne awarie sprzętu) :).Można też tę godzinę poświecic na zwiedzenie góry Św Anny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko napisane w temacie wcześniej :)

 

Myślę, że mógłbyś się zabrać z chłopakami z Katowic, chyba, że dojazd na dworzec katowicki jest problemem. Ewentualnie podjechać samochodem z rowerkiem do Gliwic, jeśli masz taką możliwość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do 21 go to skoro z Gl wyjechałoby się o tej tam 10tej no to około 11:30 w Toszku? tak strzelam...

 

a co do 28go to ja jednak jakoś bym to kompromisowo potraktowała, że może jak nie po tej 8 żeby się nie gonić to 9ta, ale 10ta to troszku późno poza tym niektórzy na meczyk chcieli, i w sumie każdemu się nie dogodzi:P więc może ta 9ta heh?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi pasuje, jeśli chodzi o tego 21 ;)

Co do 28, to tak jak pisałem, że jak o 10:30 wyjedziemy z Toszka, to np. ja w Tworogu powinienem być koło 18 i liczę to już z zapasem. Więc na mecz i Katowice zdążą :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to prawda że wszystkim się nie dogodzi :).Może być kompromis i wyjazd z Gliwic o 9:00.Mam tylko ostatnie małe pytanie odnośnie trasy na Górę Św Anny.Może ktoś określić jakimi drogami pojedziemy ?.Ile procent asfaltem ?,to samo pytanie dotyczy trasy do Pławniowic.Po prostu nie wiem jakim rowerem jechać :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mi też pasuje damy rade, na rynku to będę wcześniej więc wypatrujcie roweru bo ja tam będę może 2 raz w życiu na tym rynku i żebyśmy się znaleźli hehe

Zastanawiam się nad 21 czy bym z Wami ruszył ale dziś wieczorem się określę (28 to na bank chyba że mnie przejedzie coś bo codziennie do pracy zasuwam rowerem :P)

Widzę że niektórzy tu mają po2 rowery jakie burżujstwo hehe, ja marzę o kolarce no ale cóż to tak tylko pomarzyć mogę :P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...