Skocz do zawartości

[Siodełko] coś zamiast author super sport


ol3k

Rekomendowane odpowiedzi

Pure V dla mnie bardzo wygodne - co prawda jeździłem tylko na jego kopii pod marką Tioga, ale było ok.

Dla mnie jedynie trochę przykrótkie, ale przesiadałem się z dość długiego siodła, więc to sprawa punktu odniesienia. Stosunkowo miękkie (ale bez przesady, rozległa kanapa to też nie jest) i fajnie wyprofilowane. Procent trafienia w sedno przy zakupie przez internet jest bardzo duży ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wizualnie lepiej prezentuje się pure v z drugiej strony speed v ma żelowe wkładki więc chyba będzie wygodniejsze. Szkoda, że nie mogę ich porównać z tym co mam obecnie. WTB z tego co widze mają łagodnijszy przod siodełka i ten "love chanel" dlatego nad nimi myśle. Ewentualnie jeśli możecie polecić coś w granicach do 150 zł, lepszego niż WTB to jestem otwarty na propozycje :icon_wink:

Co myślicie o siodełkach z otworem w środku? Czy to lepsze rozwiązanie niż w tych WTB?

Fajnie gdyby ktoś mający styczność z siodełkiem authora też sie wypowiedział, jak ono wypada na tle innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak mam jeszce parę watpliwosci :icon_wink: Czy to pure v nadaje się do jazdy bez wkładki w trasy ok 60 km? Może w takim przypadku lepiej coś z żelem?

Całekiem fajnie wygląda Sportourer X Race Gel Flow, ma wkładki i otwór, który wydaje sie przydatnym rozwiązaniem. Cena też nie jest wygórowana link

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...