Skocz do zawartości

[spodnie] Accent Verano


Gość BikerFG

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Mam te spodnie od niedawna i oto moje pierwsze spostrzeżenia. Jeździłem nimi przy kilku stopniach na plusie w wietrzne dni i było ok. W ogóle nie przepuszczają wiatru. W opisie tych spodni podano, że chronią przed wiatrem i wilgocią (Udoskonalony model wykonany w całości z tkaniny poliestrowej powlekanej od wewnątrz impregnatem zwiększającym ochronę przed wiatrem i wilgocią). Niestety owa ochrona przed wilgocią jest dość iluzoryczna. Dzisiaj złapał mnie deszcz. Dopóki tylko kropiło było w miarę OK, ale gdy opad zrobił się intensywny to po kilku minutach ciekły całe. Na szczęście kurta przeciwdeszczowa Rockrider zachowała się rewelacyjnie nic nie przepuszczając. A wracając do spodni jeszcze jedna uwaga: przyszyte rzepy mogłyby być dłuższe. Przy tych obecnie prawdopodobnie nogawki się nie wkręcą ale pobrudzić smarem już mogą (mam rozmiar XL).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zna ktoś wagę tych spodni? (najlepiej dla XL)

Będą nadawać się na temp 15-20st, bo muszę jakoś kolana chronić?

 

Te 15-20st to na wietrze jak będą się sprawować, jadę do Finlandii i Szwecji, gdzie ponoć "wietrzyście" ma być i padać. Będą ok na takie warunki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W rozmiarze L ważą 386g

(starszy model-chropowaty materiał)

Przed wiatrem dobrze chronią, przeciwdeszczowymi bym ich nie nazwał, ale krótka mżawka nie będzie im straszna. Przyjmują wodę, ale tak odrazu jej nie przepuszczają(wewnętrzna warstwa w pewnym stopniu chroni). Dosyć szybko schną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...