Skocz do zawartości

[spodnie] Accent Verano


Gość BikerFG

Rekomendowane odpowiedzi

Gość BikerFG

Spodnie dlugie ACCENT VERANO

 

Spodnie kupilem z mysla o jesieni, zimie i wiosnie, czyli generalnie na zimne dni ;)

 

Wygladaja jak nizej:

10202305qm.th.jpg

 

Rozmiarowka:

spodnie_verano.gif

Zdecydowalem sie na rozmiar M,

regulacja w pasie jest fajnie pomyslana i ma duzy zakres:

10202319dt.th.jpg

 

Spodnie maja na nogawkach fajne kieszonki, ktore akurat ja lubie i maja one dla mnie niebanalne znaczenie :):

10202322zo.th.jpg 10202432am.th.jpg

 

Podszyte siateczka:

10202340jd.th.jpg

 

Nogawki sciagane na rzepy, ma to znaczenie zwlaszcza przy prawej nogawce, wiadomo dlaczego... lubi ona sie wciskac pomiedzy lancuch i korbe :):

10202354nn.th.jpg

 

Poza tym spodnie maja odpine nogawki, czyli mozemy z nich zrobic fajne pory na 3/4:

10202395jo.th.jpg

 

Co jest bardzo istotne - spodnie naprawde sa wodoszczelne, od spodu maja specjalna warstwe, z wierzchu material w zblizeniu wyglada tak:

10202421cr.th.jpg

 

 

Mysle, ze dla bikerow, ktorzy lubia spodnie, ktore nie koniecznie musza przylegac do ciala to fajna propozycja.

10202395nb.th.jpg

 

Zreszta na zimniejsze dni mozna spokojnie zalozyc cos pod spod.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę żebyś zrobił fote tych gatków jaka jest dł. 3/4 i jak to wygląda na tobie. Jestem ciekawy czy wychodza one za kolano czy jak... poza tym za ile je kupiłeś, w jakiej temp. wpróbowałeś i czy naprawde zatrzymuje wiatr. Zastanawiam się nad nimi albo gatkami z biemme lub barknera......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BikerFG

wrzuce fote jak ja zrobie, w opcji 3/4 sa spokojnie za kolano. jezdzilem w nich przy -3 moze -4 stopniach. wiatru nie przepuszczaja, po pod spodem maja warstwe zywiczna czy jak to tam sie nazywa. woda w nie nie wsiaka tylko sie skrapla.

no i kosztowaly tyle co katalogowo - 169 zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Spodnie wyglądają ok. Właśnie niedługo chcę kupić jakieś luźne spodnie na rower. Powiedzy czy mają pampersa, bo nic o tym nie napisałeś.

 

Pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BikerFG
Spodnie wyglądają ok. Właśnie niedługo chcę kupić jakieś luźne spodnie na rower. Powiedzy czy mają pampersa, bo nic o tym nie napisałeś.

 

Pozdrawiam

Paweł

 

 

Spodnie nie maja pampersa, ale mysle ze spokojnie pod spod mozna zalozyc jakies krotkie albo dlugie galoty z pampersem.

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

zachęcony twoim opisem kupiłem takie spodnie w sklepie internetowym

najpierw dostałem spodnie w których brakowało 1 rzepa i jeden ze szwów był w połowie spruty

wymieniłem na inny egzemplarz

w tym z kolei siateczka w jednej nogawce była żle wszyta ( skręcona ) i w ogóle nie dało się włożyć nogi

spodnie zwróciłem i zamówiłem Biemme New Typhoon( sporo droższe niestety)

 

pomysł na spodnie fajny , ale to beznadziejne wykonanie!!!

nie wiem jak się spisują w czasie jazdy bo nawet raz ich nie zalożyłem

nikomu ich nie polecam

jak je chcecie kupić to radzę koniecznie dobrze wcześniej oglądnąć

a i tak moim zdaniem przy takim szyciu rozwalą się po kilku jazdach

pozdrawiam

Mariusz

ps mam koszulkę Accenta i po jednym sezonie jest ok, więc może to nie jest reguła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BikerFG

qrcze to mysle, ze miales pecha, mi sie prawa nogawka lekko rozprula, ale po tym jak zostala wciagnieta miedzy korbe, a lancuch (widocznie za slabo scignalem ja rzepami). w sumie jestem zadowolony z tych spodni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość_dario_*

Witam

zachęcony twoim opisem kupiłem takie spodnie w sklepie internetowym

najpierw dostałem spodnie w których brakowało 1 rzepa i jeden ze szwów był w połowie spruty

wymieniłem na inny egzemplarz

w tym z kolei siateczka w jednej nogawce była żle wszyta ( skręcona ) i w ogóle nie dało się włożyć nogi

spodnie zwróciłem i zamówiłem Biemme New Typhoon( sporo droższe niestety)

 

pomysł na spodnie fajny , ale to beznadziejne wykonanie!!!

nie wiem jak się spisują w czasie jazdy bo nawet raz ich nie zalożyłem

nikomu ich nie polecam

jak je chcecie kupić to radzę koniecznie dobrze wcześniej oglądnąć

a i tak moim zdaniem przy takim szyciu rozwalą się po kilku jazdach

pozdrawiam

Mariusz

ps mam koszulkę Accenta i po jednym sezonie jest ok, więc może to nie jest reguła

a z jakiego sklepu???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Kupiłem te spodnie Verano i musze powiedzieć, że naprawdę super spodnie. Bardzo dobrze uszyte (wbrew temu co opisywał kolega), bez żadnych sterczących nitek i innych niespodzianek - bardzo dobra jakość. Świetnie się w nich jeździ, dobrze chronią przed wiatrem jak i deszczem (jechałem w doyć intensywnym ale krótkim deszczu) poza tym szybko wysychają. Wg. mnie nadają się na wiosnę, jesien, lato (oczywiście na chłodniejsze dni) ale po odpięci nogawek wydaje mi się, że bezie można jeździć jak będzie do 20st.C. Zauważyłem, że nie pocę się tak bardzo jak w poprzednich zwykłych dresowych spodniach. Pod te spodnie ubieram bieliznę Accenta z wkładką i naprawdę jeździ się rewelacyjnie.

 

POLECAM niezdecydowanym ponieważ to bardzo dobre spodnie w rozsądnej cenie.

 

POZDRO

Oczko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BikerFG
Pod te spodnie ubieram bieliznę Accenta z wkładką i naprawdę jeździ się rewelacyjnie.

 

wlasnie, tez dodam, ze pod spod zakladam gacie z pampersem i sie dobrze jezdzi. po zszyciu wciagnietej w korbe nogawki - obecnie zadnych problemow z pruciem, rwaniem itp. nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam.

 

Niedawno stałem się właścicielem Spodni Accent Verano i powiem wam ze są naprawdę rewelacyjne. wygodne , ciekawie wyglądające, rozpinane nogawki, rzepy ściągające nogawki - rwelka pomysł. polecam. wiatru nie przepuszczają. naprawdę dobre luźne rowerowe spodnie. ale warto tak jak koledzy wcześniej mówili zapatrzeć się w gacie z wkładka bo to naprawdę poprawi komfort jazdy zwłaszcza jak się ma w planach duże dystanse do pokonania. a sytuacja na jaka trafił kolega Mariuszf30 to po prostu wypadek przy pracy no i pech. ja zamówiłem M okazała się za ciasna w pasie ale ogólnie wszystko grało, wymieniłem na L i również ok wszystko było :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mam te gacie od zeszlego roku i pod wzgledem nieprzemakalnosci i ochrony przed wiatrem sa ok (w zimie zakladam pod nie getry 1/2 z pampersem) ale niestety material/szwy strasznie slabe. Moja juz byly szyte dwa razy na nogawce i raz w kroku a nie jezdzilem w nich zbyt duzo i jakos fest agresywnie. Wystarczy ze lekko zahaczysz krokiem o siodelko i dziekujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś ma i może coś więcej napisać o spodniach Campus Creek ? Jak się sprawują ? Warte zakupu ?

 

Jak ma się relacja Accent Verano / Campus Creek ? Które polecacie ?

 

Z góry dzięki za pomoc!

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Nie mam porównania do Campus Creek ale z modelu o którym jest ten temat jestem bardzo zadowolony i mogę je śmiało polecić.

 

Co mogę więcej napisać o tych spodniach?

 

Uszyte są starannie, szwy nie puszczają, materiał dobrej jakości, nic się nie przeciera, jedyna wada jaką natrafiłem to jeden rzep po ok. roku użytkowania sie trochę odpruł ale igła, nitka i wsio naprawione ;) Innych wad do tej pory brak (a użytkuje je przynajmniej 1,5, jak nie z 2lata).

Komfortowe, bardzo wygodne i co najważniejsze luźne - w getry nie wejdę za nic w świecie :D Rzepy na dole nogawki zapobiegają wciągnięciom przez łańcuch, odpinane nogawki nadają się na rozchwianą pogodę ale również na chłodniejsze letnie wieczory. Namiatam w tych spodniach cały sezon poza upałami (-10-22*C) i nie mam się do czego przyczepić. Chronią przed wiatrem ale dobrze się wentylują. Lekki deszczyk może i ich nie przemoczy ale jak mocno leje to tyłek mokry od koła jak nic gwarantowany. Na mrozy jedynie wrzucam jakieś kalesajdy pod spód i jest ok.

 

Kolega, który narzekał na ich jakość musiał ewidentnie bardzo pechowo trafić - w dodatku dwa egzemplarze <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się ostatecznie zdecydowałem na te spodnie. Mam je od marca i póki co nie narzekam :D Mam nadzieję sprawdzą się nawet w zimniejsze dni, zimowe z jakimiś kalesonami pod spodem. Z tego co piszecie powinno być ok.

 

Nic nie pozostaje, tylko jeździć i testować dalej.

 

 

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Spodnie mam i potwierdzam dobrą opinię o tych gaciach. W jesień można jeździć nawet bez bielizny termoaktywniej a w letnie dni świetnie sprawują się jako "endurowe" 3/4. Spodnie całkowicie chronią przez wodą i błotem ale nie oddychają (ale od czego jest rozporek :D ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Byłem dzisiaj w rowerowym i maja takie spodnie z tym,że dwa rodzaje,

jedne mają materiał taki chropowaty(2008)

a te drugie są gładkie(2009)

Na pytanie czym się różnią niestety nie uzyskałem odpowiedzi(my niestety nie wiemy)

może ktoś z forum ma na ten temat wiedzę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w rowerowym i maja takie spodnie z tym,że dwa rodzaje,

jedne mają materiał taki chropowaty(2008)

a te drugie są gładkie(2009)

Na pytanie czym się różnią niestety nie uzyskałem odpowiedzi(my niestety nie wiemy)

może ktoś z forum ma na ten temat wiedzę?

Skład tkaniny jest taki sam? jeżeli innych różnic nie ma wziąłbym te albo grubsze albo wyglądające na wytrzymalsze. w ciemno chropowate :) Może to coś na wzór ripstopu :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...