Skocz do zawartości

Dartmoor Section!


Driver

Rekomendowane odpowiedzi

hehe:) Ciekawe czy jak ja będę miał żonę to będę z nią bunny hopy robił :) bardzo pozytywnie mi się to widzi :) hehe dobry pomysł. No i polecam, ćwiczyć, ćwiczyć i ćwiczyć :) nie którym idzie szybciej jednym wolniej, ale nie ma rzeczy niemożliwych :D Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam prośbę - czy może ktoś z was wrzucić filmik jak się robi bunnego i manuala ale na dartmoor'ze - bardzo mi zależy. Wcale nie musi być dobrej jakości byle było dobrze widać.

 

dzięki:)

p.s.

właśnie zaczęło padać więc już nie pojeżdze

SEREK S91 - to kiedy bedzie juz twój bike?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jeszce niech ktoś napisze jak to sciągnąć bo z rapid'a nigdy mi się nie udało

 

 

sorki ale nie umiem z tamtej strony ściągnąć albo się nie da

 

NIENAWIDZĘ rapidshare!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra wrzuciłem na rapid share hehe to nie jest zaden filmik jak to robic, ale po prostu tylko to mam na razie:) jak wyzdrowieje to moge zrobic tutoriala bunny hop on dartmoor :P hehe ale jakosc obrazu nie bedzie za dobra bo nie dysponuje kamerka.

http://rapidshare.de/files/16488786/Wideo001.3gp.html

 

a te filmiki Spacemana (czy jak to tam sie pisze:P) z velo i inne jakos mi sie nie podobały za bardzo :D idzie cos zobaczyc, ale nie przypadły mi do gustu jak masowo sciagalem kiedys filmiki streetowo-trialowo-dirtowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, dzieki Gavron ;) przydała by sie kamerka normalna, a nie komóreczka :P A co do bunnego, to polecam sciagac rozne filmiki i ogladac sobie, wyobrazac jak to ma byc i po czasie samo zacznie wychodzic B) dobrze tez jest umiec OLI (wyglada tak jak OLI na desce) zrobić najpierw, a pozniej brac sie do bunnego. Pozdrawiam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Oli to sie wypowiadac nie bede, bo przez to, ze kiedys umialem mialem same problemy (non stop lecialem na plecy na dirtach kolana pod kiera itd.). Jedyne do czego to moge polecic, to do krecenia 180 z dwoch nog :) , a nie z banego. Co do samego banego, to fajne jest skakanie nad poprzeczka tudziez jakims kartonem, bo wtedy sprzet sie nie niszczy jak przy murkach itd :D . Jedno jest pewno trzeba caly czas katowac, jestem z siebie dumny, bo wczoraj na nowej ramce wycisnalem kolo 50 cm :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no ja z kolei jak sie nauczylem oli, to juz olim wbijalem sie na ok !40! cm i za nic swiecie nie moglem przejsc do bunny hopa:P i to mi duzo zajeło :confused: i tez wole nad kartonami skakac nic odrazu na murki, tak sie uczylem <_< i cale szczescie bo bym nie był cały teraz :D a z kolei nad poprzeczka nie skakalem jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...