Skocz do zawartości

Dartmoor Section!


Driver

Rekomendowane odpowiedzi

no myśle myśle, ale tego za ch*j nie widać :) wszystko wyglada spoko, jest sztywne itp. kółko po poprawieni pasuje idealnie, moze od nowości tak było... ? bo stare kółko wąskie bylo strasznie a to nowe 2 razy szersza obrecz itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ja nie wierze tym serwisom:D w ogóle pierwszy raz rowerek dawałem komuś. Tak to sam wszystko robie. Ale kółka idealnie prosto na szczekach to nie przecentruje ;) na razie wszystko wyglada ok i będę smigał, jesli cos sie bedzie działo no to na gware oddam. jak mam kólko przymierzyć stare bez centrownicy? linijką:) ? bo stare kółko wydaje sie pasować... nie wiem czemu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie krzywe, tylko przesuniete wzgledem piasty cała obręcz. A na calej dlugosci sama obręcz prosta była :(

ps. dobry pomysl, jak wybije na bajka to wymienie sie kołem na chwile i porównam na innym kole jak bedzie siedziec w moim trojkacie, oraz moje kółko (niby przesuniete aby pasowało pod rame - serwis mowił) w ramce kumpla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o tak?:( hehe dobry pomysł, ale sie troche wku***łem z tym trójkatem, musze sprawe wybadac jak wyzdrowieje, bo jak sie bedzie trójkat bardziej wykrzywiał lub nie daj Boże pęknie to lipoza :) oczywiście jeszcze mam nadzieje ze z trójkatem nic nie jest :) bo przeciez stare kółko i w nowej ramce (darmoor) i sterej (XC) pasuje elegancko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak przy okazji : Dartmoor SS 2005 ma bardzo krótką główke dosyć, i jak sądzicie, czy 3 cm podkładek pod mostek bedzie dobrym marginesem błędy na rure sterową? Bo amorek juz do mnie jedzie i mam 3 cm podkładek i nie wiem czy starczy w przyszłości :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

standardowo główki ram maja ok 12.5 cm - ja w dartmoor'e pod mostkiem mam dwie podkładki 1 cm'etrowe i nad mostkiem jeszcze jedną wiec bez problemu załoze amora do innej ramki.

lepiej 3 razy docinac rure sterowa niz obciac za duzo.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do 24" kola, to faktycznie jezdzi sie lepiej, a wyglad w sumie nie ma zle ;) . Co do trojkata, to mnie sie tak rury pokrzywily, ze normalna piasta na szpilke w oogle nie chciala wchodzic a tarcza hamulcowa tarla o rurki :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...