Skocz do zawartości

Dartmoor Section!


Driver

Rekomendowane odpowiedzi

mistrzowską glebę zaliczyłem...na hopie mnie przekręciło i w dodatko koleina była na zjeździe a na moich kendach flame to niestety koleina to morderca...ale jak leciałem i zacząłem spadać na lewą stronę to od razu podświadomie broniłem tarcz hamulcowych. śmieszne uczucie bo do końca nie puściłem roweru i starałem się żeby wylądował mi na nodze a nie na ziemi...no i udało się:D Strat w ludziach brak - w sprzęcie too..kurz wytarty:) Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprostu nie widac ziemi na focie i taki ciekawy bylem : P

 

 

Na dniach bede mial Maxxisy Minion DH 2.7, miodzio.. i chyba tylnie kolko - blizzard, championy i piasta dartmoora za 139.

 

Tylko ja uwazam, ze Dartmoor robi bardzo dobre rzeczy w przystepnych cenach? Zauwazylem ze wszystko po kolei do bika Dartmoora kupuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z mojego zestawu Dartmoora (na tył) jestem bardzo zadowolony. Złożyłem dokładnie to samo co Ty Driver :P

 

Co do Dartmoora i rzeczywiście te produkty są dobrej jakości - bliźniacze z innymi np. mostki : NS Jump, Prodigy G-point, Dartmoor Conqueror to praktycznie to samo.

 

@Mmmak fajnie uchwycona fotka i widac ze ciepło jest w integralu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj ciepło ciepło to fakt ale za nic bym już nie oddał tego komfortu psychicznego jaki daje integral i ochraniacze w czasie jazdy a przez jakis czas miałem dość poważna blokadę przed jakimkolwiek skakaniem.

spowodowane było to dosc poważnym uderzeniem w drzewo - dostałem takiej blokady ,że nawet skok z 50 cm murka wywoływał panike, ale teraz już jest spoko udało się przełamać w koncu i zaczynam latac znów odważniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma jakas centre to kolo? Bo Blizzard na tyl wydaje mi sie byc za slaby, ale kasy nie mam :)

 

Dartmoor Blizzard -> Alexrims DX32

Dartmoor Rebel -> RPM Comet

Dartmoor Revolt -> RPM El Toro

Dartmoor Conqueror -> NS Jump, Prodigy G-Point

Dartmoor Warbird -> Prodigy Tea Time

Dartmoor Crusader -> Reborn Kingpin

Dartmoor Dirt-Sitterr-> DA BOMB Da Banket

 

zaloze sie, ze takie piasty rowniez gdzies znajde, sztyce i inne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

tak sobie czytałem pobierznie ten topik i sie dołączę :)

Rama: wigry3 :] oczywiście że Dartmoor 2005 13"

Kiero: Kalloy chyba starło sie

Mostek: nie pamiętam, ale będzie Dartmoor Conqueror

Korba i suport: Shimano Alivio i Accent PowerPro BB-7418AL (maszynowe)

Pedały: platwormy Authora

Tylni hebel: Shimano Alivio, tak jak i tylnia przerzutka i piastyi klamka.

Obręcze i gumy : no name

Siodło : unibike

Sztyca pod siodło i zacisk: Accent

Gripy: Author

Amor: SR Suntour XCR 2006

 

to link Dart v_01

 

w tym tygodniu kilka zmian

Opony na Kenda K-Rad 2.3

mostek j/w

siodło na McSella DH

 

a za trochę wymiana kół, mam nadzieję że te trochę wytrzymają :) zaczynam więc na razie nie będę szalał

 

P.S.

a to tak dodatkowo http://www.velo.com.pl/szkola.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie :excl: szybkie pytanko, ale prosze o w miare obiektywne odpowiedzi :excl:

Dartmoor Street Fighter czy Duncon Amstaff? Pytałem mojego ulubionego sprzedawce i mówił ze dartmoor jest lepiej wykonany, ze to i tamto i jezeli on miałby kupywac to wlasnie street fightera... :D A jak wy sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, od 2 godzin jestem szczęśliwym posiadaczem rowerku na ramie Dartmoor Street Style.

 

Rama: Dartmoor Street Style 16"

Hamulce: Black Box tarcze z przodu i z tyłu (tarcze: black box przód 203 mm, tył180 mm)

Amor: SR Suntour Duro 130mm skoku

Osprzęt: Shimano Acera

Koło przod: Alex Rims DM

Obręcze: przód alexrims dm 24, tył sunrims single track

Kiera i mostek: North Shore x-(coś)

Korba: SR Suntour Duro lux na wielowypust

suport: Truvativ giga pipe team dh

Manetki: shimano acera,

siodło: Da Bomb

Stery: VP

pedały: VP z pinami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...