Skocz do zawartości

Dartmoor Section!


Driver

Rekomendowane odpowiedzi

magnus zawsze możesz oddac sprawe do sądu. kosztami po wygranej sprawie bedzie obciążone velo. wczesniej możesz sie z kontaktować z orzecznikiem i skonsultowac sprawe- konsultacja kosztuje od 20-50 zł.

jezeli sprawa trafi do sądu to sprawa bedzie rozpatrzona na twoja korzysc ponieaż klient zawsze ma rację. Nie są to moje tzw."widzimisie" tylko opinia orzecznika odemnie z miasta - moja żonka ma z nia kontakt czasem.

ale pierwsze co zrób to udaj sie do rzecznika praw konsumenta w swoim miescie i przedstaw sprawę i możesz powołac swiadków ze nie maja skrzywionych ram, a wtedy rzecznik wysyła dokument do velo , ze jezeli sprawa nie zostanie polubownie załatwiona to zostanie skierowany wniosek do sądu - często pomaga własnie takie straszonko bo firmy wiedza ze wtedy przegraja i oprócz zwrotu ci pieniedzy poniosą także koszty rozprawy i inne takie duperele.

 

mam nadzieje ze skorzystasz i napisz jak się sprawa rozwinęła

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh... ja biedny człowiek jestem aby takie galimatiasy robic:P ale rozumiem, trzeba się bić o swoje, a jak nie o swoje to przynajmniej w imię zasad :) ramka wczoraj niby została do mnie już wysłana, obejrze ją jeszcze raz dokładnie jak przyjdzie i będę myślał... myśle że póki co to będę ją katował.. bo skarbonka pusta :P ale z tym rzecznikiem to nie głupi pomysł.

@Kywak - Ty tez jak dobrze pamiętam zakatowałeś Dartmoora, i bez problemu przyjeci Ci reklamacje?

Pozdrawiam i Dzieki za rady :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale pierwsze co zrób to udaj sie do rzecznika praw konsumenta w swoim miescie i przedstaw sprawę i możesz powołac swiadków ze nie maja skrzywionych ram, a wtedy rzecznik wysyła dokument do velo , ze jezeli sprawa nie zostanie polubownie załatwiona to zostanie skierowany wniosek do sądu - często pomaga własnie takie straszonko bo firmy wiedza ze wtedy przegraja i oprócz zwrotu ci pieniedzy poniosą także koszty rozprawy i inne takie duperele.

 

Tak musisz zrobić i to czym prędzej, a to, że nie zmienia takie skrzywienie bezpieczeństwa to nie ma znaczenia bo ty zapłaciłeś za prostą rame... Zostaw ten list od nich bo sie przyda. Pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

chce kupic rame Dartmoor'a tylko nie weim jaki podel tzn.czy miedzy SF ,SS i tym pierwszym za 350PLN jest az taka roznica by wydac 100-150PLN wiecej nie weim czy kupic tego Darta najtanszego czy czekac az uzbieram na SF ,z tego co slyszalem to w tym darcie pierwszym jak sie skreca to stopa sie ociera o opone czy to ejst poprawione w SS ,SF??

 

 

 

aha jeszcze cos czy az tak ciezko wyrwac go na manuala??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co slyszalem to w tym darcie pierwszym jak sie skreca to stopa sie ociera o opone

 

O jaką stopę Ci chodzi, bo chyba nie o "nóżkę" do stawiania roweru?

 

Co do Darta 2005 to miał "problem" z wysokimi korkami, ale w 2006 już to poprawili. Generalnie wolałem kupić rocznik 2006, zeby nie było z nim problemów tzw. "wieku niemowlęcego".

 

SF jest fajny i wygląda solidnie. Sam Frutis go testował i teraz reklamuje <_<

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm chodzi mi o to ze gdy sie jedzie i sie skreci kierownica to zachacza sie stopa(chodzi mi tu o ludzka stope:P) o przednia opone

 

 

 

a co do SF to zobacze jeszcze z funduszami bo nie mam za duzo kaski a jeszcze nie wszystkie czesci kupione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i walsnie w tym jest bol bo tez mam niski amor to chaczenie moze przeszkadzac w robieniu X-up'a lub np.180 na przednim kole juz raz sie tak wywalilem no ale wypadki chodza po ludziachi z Darta jak na razie nie zrezygnuje chodz myslalem nad Destroyerem ale nie pewnie wyglada

Gavron a moze masz wystarczajaco duzy amor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja mam 80mm sr suntoura xc 60(nie smiac sie:P)a o trojkacie czytalem dziwna historia ceniaca siebie firma powinna wymienic na nowa bez ale i jeszcze przeprosic a jesli chodzi o SS to juz dozbieram te 50PLN i SF kupie w sumie to nie jest to az tak duzo bo SF wyglada bosko i cena jest w sumie jeszcze lepsza ale i tak wszystko zalerzy od moich funduszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...