Skocz do zawartości

Hercules Team


Gregoriew23

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

W zeszłym tygodniu stałem się posiadaczem Herculesa Jump i dołączam do waszego elitarnego grona :rolleyes: Jakie wasze wrażenia z jazdy?

Jaki osprzęt dokupiliście? Ja swojego wkrótce zaprowadzę na policję żeby mi go oznakowali, ale na razie do nich nie jadę, bo mi dadzą mandat za brak odblasków i świateł :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również zakupiłem ten rower, model z roku 2010 :)Bardzo fajny rower, na dłuższych trasach jeszcze nie jeździłem, ale mam nadzieję, że będzie nam dobrze służył. Jeszcze w przyszłości będę musiał dokupić do niego kilka rzeczy takich jak światła, bidon, uchwyt na bidon, stopkę i licznik :)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem już wywrotkę na nim niestety.. poza lekkimi otarciami na krawedzi kierownicy, lekko rozdartym siodelkiem od spodu i troche przetartą boczną część pedału lewego, przerzutka przednia lekko sie przestawila. Ale wyregulowana i jakos hula, jednak mysle nad wymianą przedniej na JAkies Deore albo moze cos jeszcze lepszego ;) Lubie miec wszystko sprawne. Poza tym smiga bardzo dobre.

 

Jakies oswietlenia w planach przod moze Cateye, z tylu byle co migające ;p , u-locka abusa juz mam wmontowanego w ramę, no i mysle nad wymianą szybkozamykaczy - bo jednak odkrecic przedenie kolo to kilkanascie sekund trwa, siodelko i tylne podobna sprawa.. a u-lockiem nie jestem w stanie wszystkiego zapiąć ;p

 

Do tego jakis licznik moze,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...