Skocz do zawartości

[rower] Kands energy 1300


Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z seryjnymi oponami a mianowicie ślizgam się na pojazdach. Głownie są to mokre liście i piasek. Czy zmniejszenie ciśnienia w oponach coś da czy inwestować w bardziej "agresywny" bieżnik? Obecne ciśnienie około 3 bar waga rowerzysty 108kg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi na maxa uciekał może nie tyle co w błocie a na dobrze nawilżonej ziemi w lesie. Na takim jakby czarnoziemie, ale skutecznie pozbyłem się tego problemu wstawiając opony terenowe. Mój kands miał fabrycznie wstawione opony szutrowo terenowe CST.

jakie masz terenowe oponki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

ja mialem bardzo podobnie ustawione :D i bylo to jawygodniejsze ustawienie :D

 

 

mam do was sporą prośbę: mógłby ktoś zmierzyć długości ktore są podane na rysunku? kat główki ramy i podsiodłówki nie ma dla mnie znaczenia

a i interesują mnie rozmiary 17" i 19"

 

link: http://www.kross.pl/sites/all/themes/kross/images/nowa_rama.png

 

dzięki wielkie z góry ;)

Edytowane przez benek196
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku! :)
Ładnie się prezentują Wasze Kandsy. Rower pawlaczykis-a prezentuje się jak rasowa wyścigówa :) Good job!
U mnie wraz z nowym rokiem przyszły plany na wielkie zmiany. I mój Kands idzie na sprzedaż - na części. Zawsze twierdziłem, że to super rower za małą kasę i daje radę! Zawsze też ciągnęło mnie do jakiegoś udoskonalenia tego roweru co też sukcesywnie czyniłem. Także teraz, jesli ktoś z Was chciałby coś urwać z moich gratów - pisać, pytać :)
Dlaczego tak? Wiele razy jeździłem na 29er'ach i miałem mieszane uczucia. Ostatnio jednak kolega zasugerował mi pewien model. Po przejechaniu się nim wiedziałem już, że będzie mój. Stąd ta decyzja :)
Po raz ostatni fotka mojego 1300 energy!

c8700507b28e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...