Skocz do zawartości

"Wielki" wypad rowerowy


Dudek93

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem z okolic Łańcuta, planuję gdzieś pojechać w traskę rowerową, środa, czwartek i piątek. Mój plan jest taki:

 

- środa [wyjazd po południu, 12-13-14, w tych godzinach]

- czwartek [przed południem, 10-11]

- piątek [z rana, 7-8-9]

 

Oczywiście do wieczora :) Wymagane oświetlenie przód, tył, kamizelka odblaskowa raczej nie bo po nocach nie planuję jeździć.

 

jeżdżę mtb, unibike evo, może mnie nie którzy widzieli ;P

Dystans ile damy wspólnie przejechać, raczej środa to tak mniej, bo po południu dużo nie zdziała.

Tempo wspólne do ustalenia.

 

Warunki:

- pogoda :P brak wiatru

- wiek, hym... dzieci nie zbieramy :) Starsi, młodzi może być, ja mam 17, w maju 18.

 

Preferuję kontakt gg 17366150 oraz ten temat, pisać bo czas ucieka. Okolice Łańcuta, spotkamy się gdzieś na mieście, a Ci co są dalej to po drodze zgarniemy [dotyczy czwartku i piątku].

 

Liczę na propozycje i chętnych, u mnie jest to pewne że pojadę :) Jak nikt się nie zgłosi, trudno ;P kogoś na trasie spotkam może.

 

Pozdrawiam !!

 

Ps. kolarki też mile widziane :) ścigać się nie będziemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trasa udana, jechało Nas trzech, ja i koledzy z przeworska ;) Wyszło u mnie 89 km, prędkość 30-40 km/h.

Jutro także planowany jest wyjazd, raczej na przeworsk, więc jak ktoś chce to możemy spotkać się po drodze do przeworska lub w kosinie, Ci co jadą z Rzeszowa!

Pogoda idealna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cześć. Sory że w tym temacie to piszę ale mam pytanie. Czy w okolicach Łańcuta jest parę fajnych tras na mtb? Właśnie się zastanawiam czy zmienić rower z crossowego. Nie chciał bym żeby wyszło że niema gdzie jeździć i żeby gdzieś dojechać trzeba by pokonać kilkadziesiąt km po asfalcie. Mam nadzieję że mi pomożecie :icon_confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Łańcucie jest Bażantarnia, obok są lasy, fajne zjazdy, no ale to nie dla mnie ;) lubię większy teren z możliwością podziwiania terenu. No i głównie asfalt ^^

 

Widzę że jesteś z moich okolic, może jakiś wypadzik mały? :D

 

gg - 17366150, jakby coś to pisz. Jeżdżę mtb, Unibike Evo.

 

http://wikimapia.org/15055954/pl/Las-komunalny-Ba%C5%BCantarnia

 

 

Co do okolic to chyba najbliżej to okolice Rakszawy, Żołyni - jeżdżę tam i przyznam - jest ciekawie, może nie są to ścieżki wyczynowe, ale pojeździć jest przyjemnie. Dalej to już okolice przeworska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ja mam opony z łagodnym bieżnikiem, nie w teren ale daję rade.

Po błocie nie jeżdżę bo za dużo rozbierania i czyszczenia ;P przez to tylko osiągi na szosie pogorszyłbym sobie hehe.

Jakbyś miał czas to zagadaj na gg, pojedziemy na Rakszawę i Żołynię ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...