Skocz do zawartości

[Bieszczady] Kto zabierze sie na wycieczke?


tomaler

Rekomendowane odpowiedzi

Miesiąc temu byliśmy grupą w Bieszczadach, było całkiem fajnie, pomijając fakt, że praktycznie non stop padał deszcz :)

...ale ja nie o tym.

W majowym numerze Magazynu Rowerowego jest opis redakcyjny wypadu w Bieszczady, podane są fajne trasy, co warto zobaczyć itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Jeden z waszych forumowiczy zaprosił mnie do tego tematu. Pomysł super! Na rowerze już swoje mam wyjeżdżone. Szczególnie co mnie zachęciło to to, że nie jadą same osoby na kolarkach tempem peletonu zawodowców. Osobiście posiadam rower mtb i nie mam zamiaru mordować się za jakąś kolarką. Ostatnio i tak nie mam z kim jeździć. 4 dni temu pokonałem samemu 140km po nie przespanej nocy na samym dość skromnym śniadaniu ^^ 6,5 godziny, przez trochę górzysty teren. Nie jest chyba źle? Chętnie bym się zabrał, może kogoś znajomego jeszcze zachęcę. Trasa ciekawa. Nad Soliną bym się zatrzymał bo pływać lubię równię bardzo jak jeździć. Paszport mam więc nie ma problemu z wyjazdem za granicę. Namiot się znajdzie, parę groszy trzeba będzie w rower zainwestować ale mój budżet raczej to przetrzyma. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ten weekend nie ma,, bawię w Sczawnicy,,, proponuję następny,, i wypad wspólny na "Prządki" pod Krosno,,, Dudek93 już zna trasę :)....

 

A i jeszcze jedno,, Konradox w naszej grupie nie mam tak łatwo, każdy coś wiezie w sakwie,,, tobie przypadł zapas piwa.. hehehehehe, (żartuję)... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł z Prządkami ;)

Heh, mnie waga namiotu szokuje ;D 4 kg waży 3 osobowy, więc kupiłem 2 osobowy, ważny 2,9 kg ;D Czyli ok 4-5 kg w sakwie o_O Sakwę już mam ;D Bo i tak musimy pogadać :D Mnie Słowacja blokuje póki co, chyba że wyrobią się do 22 z tym dowodem, w końcu 30 złożyłem wniosek o_O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O mnie się nie martw, mogę jakąś majonkę zmotać. Ostatnio icówkę koledzy dobrą zrobili :D

Bagażnik sobie dokupię bo nie mam, zawsze w plecak się pakowałem, a wiózł i tak coś będę, jakiś kawałek śpiwora i namiocik może bo też mam 2-osobowy. W ten weekend też niezbyt mi pasuję bo już się na jakąś małą przejażdżkę moim imiennikiem ugadałem :P

W przyszły? Hmm w sobotę na paintballa ale niedziela raczej wolna ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :)

Zmieniłem jeszcze trasę powrotna, ponieważ nie ma się co pchać na drogę bardziej ruchliwa (drogę numer 9):)

MAPA

 

 

Co do Słowacji, jeśli Dudek będzie miał dowód to się wybierzemy :D

wychodzi 406 km- sadze że jesteśmy w stanie to pokonać w 3 dni spokojnym tempem, no chyba ze dojdzie do tego Słowacja ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się zanosi na super wycieczkę sam bym pojechał tylko tutaj pojawiają się 2 problemy ;)

 

1. Paszport na którego nie mam szans.

2. Rower , który mi się przeciąga i jestem na etapie malowania ramy/ czekania na kółko.

 

Ehh szkoda , życzę powodzenia i duuużo zdrowej zabawy !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale na wycieczkę jednodniowa czy parodniowa:P?

 

Więc tak jedzie nas nastepujace osoby:

1. Dudek93

2. erden012 - czyli ja

3. kadam31

4. Tomaler

5. Konradox

Jak kogoś pomniałem to pisać.

Jak wygląda sytuacja z namiotami, nie ma sensu się dociążać.

Kto i ilu osobowy bierze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, oki ;) Najwyżej jak dojedziesz na Kosinę to się zmienimy i tak np. co 50-60 km jeśli faktycznie aż tak by dociążył tył ;) A potem to już z górki :D Ja się babram z napędem ;D łańcuch nowy, kaseta na razie stara, cała korba rozebrana bo teraz złożyć jej nie mogę ;D ale da radę ^^ co do butli, jutro spytam wujka, on się specjalizuje w czymś takim, co ma do czynienia non stop z butlami z gazem, może by miał taką pożyczyć to napełnię i po problemie. Co do kuchenki ja mam jarzynkę? Nie wiem jak się to nazywa, ale chyba nie działa bo ma grzałkę uszkodzoną. Ile w takiej butli gazu się zmiesci? :D I TO BEZPIECZNE? hehe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...