Skocz do zawartości

[Bieszczady] Kto zabierze sie na wycieczke?


tomaler

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczow:) Chcialbym na wakacje czyli sierpien-lipiec w tych miesiacach zorganizowac wycieczke rowerowa w bieszczady na kilka dni. na razie z pomyslem jestem sam. :rolleyes: Mysle o wyprawie juz od dluzszego czasu i to decyzja juz nie do odwolania przeze mnie. Mysle dziennie pokonywac ok 70-90km nie wiecej bo niema po co sie zameczac. To ma byc przyjemna wycieczka w celu pozanania troce okolicy i sprawdzenia swojej wytrzymalosci fizycznej jak i psychicznej. Oczywiscie miejscem docelowym sa Ustrzyki Gorne:) Mysle o mieszkaniu na dziko. :icon_wink: Mam namiot wiec nie bedzie wiekszego problemu:) Chyba ze komus nmie pasuje to zmienimy to. Droga jaka bedziemy podazac to asfalt (niestety mam kolarke). Jednak na niektore szczyty mozna wiechac i podziwiac piekno gór. Jesli by ktos byl chetny na wyprawe prosze pisac:P Potrzebuje takze wskazowek odnosnie gor. Jesli ktos mial przyjemnosc bycia juz tam na rowerze prosze o wskazowki i rady. Z checia dowiem sie czegos nowego:) :D:icon_wink:

 

 

Moje gadu to 11012067 :):thumbsup:B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

200 Km dziennie w górach? ty jakimś zawodowcem jesteś? ja szukam ludzi do spokojnej jazdy:)

jak jada bez przesadnego bagazu to pewnie i tak zostanie im sporo czasu na rozne rozrywki.

Szosowy rower lubi szybkosc a wolno sie nim chyba nie da :)

Ja chyba tez pobede na wakacjach w Bieszczadach ale chyba nocleg w jednym miejscu i dzienne wypady MTB po gorach

Mozna by rozwijac watek i gdy ktores wycieczki beda sie zbiegac czasowo mozna jakies spotkania organizowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Można się zastanowić nad taką opcją, ja do ustrzyk mam 120 km- byłem rok temu 2 razy i spokojnie słabym tempem można to pokonać, jestem zainteresowany na 2-3 dniowy wypad, jak zgrają sie terminy mogę dołączyć na ostatni odcinek trasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej tak, jak pisałem, nawet sobie wolne w szkole zrobię ;P Sakwy, bagażnik dokupię :D motywacja jakaś będzie, coś załatwię hehe.

No ale najlepiej jakby to był jednak początek czerwca, od czerwca całkowicie wolny będę :P Maj to jeszcze tak pasuje coś poprawić w szkole, wiadomo ^^ byle jakich ocen nie chcę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witaj, wprawdzie planuję wyprawę w Polskę, no ale jak nie dojdzie skutku to ja chętnie wybiorę się w Bieszczady...

Napisz tylko skąd chcesz wyruszyć i ile dni planujesz przebywać w Bieszczadach.... Odnośnie wskazówek do Bieszczadów służę pomocą, bardzo dobrze znam te góry, dużo na pieszych szlakach schodziłem :)....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. mam propozycję, można by z Rzeszowa ekspresem pojechać na Przemyśl, i stamtąd wyruszyć, lub spotkać się np. w Rzeszowie, a potem w trasie na Przemyśl zgarnąć chętnych. Ja byłbym w Kosinie :P Ostatnio pisali do mnie chłopaki, czy w Bieszczady pojechałbym bo jeden od nich odpadł. Niestety ale plany miałem inne. Ciekawe czy wypaliła im trasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie mamy 4 osoby chetnt ja dudek93 marcin i konrad. Kadam jakbys chcial to na 5 mozesz do nas wbijac:p Tyle ze my bedziemy jechac ciagle szosa. I plan jest nastepujacy: wyjazd gdzies pod koniec czerwca z rzeszowa, w pierwszy dzien chcemy dojechac gdzies za sanok i nocowac na dziko, drugiego dnia odwiedzic soline i ruszyc na ustrzyki dolne fajna trasa:p w 3 dzien do ustrzyk gornych w kolejne dni przekroczyc nieco granice chodzi o fakt przekroczenia a nie czegos zobaczenia:p Chcialbym takze zajechac na spotkanie sie 3 granic:p wypad mysle liczyc tak w okolicach 5-6dni. Nocliegi oczywiscie na dziko. Jesli ktos ma jakies pomysly niech pisze:pp :teehee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem na ukraine wystarczy sam dowod ale w razie czego mozna wziasc paszport:p Jaki marcin to niewiem jakis na gg mam go zapisanego:P mysle aby z jedna noc przenocowac w jakims agroturystycznym osrodu placisz tam w okolicy 15-20zl ale mamy mozliwosc wykapania sie:pp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOo a to by się przydało hehe, chociaż jakieś rzeczki czyste na pewno spotkamy, jeziorka itd. Bo po dziennej jeździe cały będziesz się lepił ;/ a to nie jest przyjemne.

A ten Marcin to może z Leżajska jest? ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, a ja znów pewnie sam na MTB ;/ nie dobrze, oj nie dobrze ^^ zawsze więcej na pedałować się muszę by dorównać tempa ;P

Solina to pierwsze jeziorko jeśli byśmy tam rozbili pierwszy "obóz" :D spokojnie dojedzie tam za dnia. Ale etapy podróży do ustalenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"wyjazd gdzies pod koniec czerwca z rzeszowa, "

 

Witam Panowie, ja na ten wyjazd bym się pisał,,, jeśli nie macie jeszcze ustalonej dokładnej daty to proponowałbym wyjazd 23 czerwca. Z tego co pamiętam jest to jakiś "niepracujący dzień", a ze ja pracujący wiec mniej urlopu do wybrania :)...

Jeśli planujecie 5-6 dni to wyjdzie 23-24-25-26-27-28, no to mi pasuje, wybiorę tylko 3 dni urlopu...:),, co wy na taką propozycję daty wyjazdu ?

Aha, ja też preferuję bardziej jazdę po drogach asfaltowych.... :)...

 

Jeśli chcecie przekraczać granice na Ukrainę to lepiej zabrać paszport, w sumie to przekraczanie granicy Unii,, chyba że podjedziemy na słowację :), to tylko dowodzik... lub nawet nie trzeba nic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ee to Słowacja ;P Albo ja zaczekam na granicy a wy sobie pojedziecie, potem wrócicie :D

Ja tylko dowodzikiem obecnie będę mógł się posługiwać, paszport w sumie mógłbym wyrobić bo planuję w wakacje też za Polskę wyjechać. Jak się wyrobię w miesiąc to będzie załatwione. Co do terminu - kiedy jest zakończenie szkoły? Mnie to nie przeszkadza bo świadectwo byle kto może odebrać heh. Moim zdaniem lepiej wybrać się na 5-6 dni, w krótszym czasie dużo nie zdziałamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy ustalamy dokładną trasę ?

 

A i panowie, widzę ze z was młodziki, po 17-19 lat..

 

Jakie rowery bierzecie?, kolarki?,, bo ja na Unibike'u crossfire w terenie płaskim pojadę 25-35 km/h,, jeśli macie szybsze tempo to nie chciałbym spowalniać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę podobnie, ja mam model evo. Wiek 18.

Heh, a w czym Ci On przeszkadza? Dogadamy się ;P

Tomek chyba ma już wolne bo On jest po maturach, reszta to nie wiem. Mam jeszcze kolegę z Przeworska, muszę zagadać do niego, 24 lata chyba ma.

Sądząc po nicku masz 31 hym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...