Skocz do zawartości

[koło] na ile wyceniacie używane


matiscafe

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, wymieniam stare koło (obręcz WTB Dual Duty, piasta Shimano BS Parallax), stara obręcz okazała się "niecentrowalna".

 

Kolega z miejscowego sklepu zaoferował mi koło:

  • obręcz Ritchey Grider
  • piasta Scott którą określił jako "koncepcyjną" i nie mógł znaleźć o niej informacji, na łożyskach maszynowych
  • szyprychy ponoć DT Champion

 

Chce za nie 180 zł. Co o tym sądzicie? Nie jestem znawcą tematu i nie potrafię go wycenić, choćby na podstawie Allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

uzywane szptuychy DT z nyplami jakieś 30zł o ile nie sa pogiete ale o obreczy nic nie znalazłem a o piescie tym bardziej. Niewiemy ile piasta i obrecz wazą, jakie sa łozyska i jakiej jakości bebenek. CIezko cokolwiek powiedziec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

No dobra, rzuciłem magicznymi kośćmi i mi wyszło :D biorąc pod uwage ze i obrecz i piasta sa niby markowe, bo obrecz ritcheya ale nic o niej nie znalazłem ciekawego, piasta scotta, raczej tez kompletnym badziewiem nie jest myślę za ok 100zł oplacalo by sie za to dać o ile nie jest krzywe pogniecione i poobdzierane. Sprawdź stan łozysk i bebenka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zrezygnowałem z zakupu, mam teraz opcje: 2 obręcze Mavic XM 317 36H używane z zeszłego roku ( wyglądają dobrze na zdjęciach, właściciel mówi, że nie katował) za 138 zł + piasta Shimano XT za ~150 (i jakaś gorsza na przód, obecnie posiadana ma 32 otwory) albo jedna nowa obręcz na 32 otwory za 132zł + piasta tył Sram X-7 z Harfy.

Intryguje mnie ta piasta Srama, o której ani opinii, ani informacji.

Do tego szprychy, nie uważacie, że określone jako "srebrne", szprychy, kosztują 1,50/szt., a "czarne" 2,50 i jest to ździerstwo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...