Skocz do zawartości

[sztyca, siodełko] Do Kellys Salamader, komfortowe


raptowny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, szukam sztycy i siodełka do niej, mam rower Kellys Salamander, rama 19,5 cala, mam 182cm wzrostu, mam wrażenie że sztyce mam za krótką, podczas jazdy przy maksymalnie wyprostowanej pozycji nogi kolana są jeszcze lekko zgięte, obecnie jest chyba 30cm, myślę że taka 40cm byłaby ok, jakiej sztycy szukać konkretnie z tańszych modeli? jaka średnica była oryginalnie w Kellys Salamander, wg tego co zmierzyłem to jest 28mm, ale nie ma takich na allegro :huh: siodełko fabryczne (Eks Mission?) zaczęło skrzypieć i jest to strasznie irytujące, poza tym jest twarde, chciałbym trochę bardziej komfortowe, szukać żelowego? jaka marka tak samo z tańszych jest warta polecenia, nie szukam jakichś ekstra lekkich podzespołow bo jeżdzę amatorsko, turystycznie można powiedzieć :icon_mrgreen: dlatego nie warto jak dla mnie przepłacać i inwestowac w niewiadomo co, prosiłbym o linki do konkretnych modeli, pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...