Skocz do zawartości

[rower] Kross - nie macie już dość?


Rekomendowane odpowiedzi

Niedługo po otworzeniu lodówki wyskoczy... lvl ;)

 

Czy nie macie już tego dość? Jest tyle marek dostępnych na rynku, wcale nie gorszych od Krossa, a mimo to uparcie i namiętnie ludzie kupuję Levele i Hexagony. To jest już nudne, gdzie się nie obejrzę, wszędzie Krossy.

 

Panie i panowie - odrobinę indywidualności, a życie stanie się piękniejsze! ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałeś ofertę Krossa na 2011 rok? Dla Ciebie 2200 zł za lvl A4 jest świetną ceną?

Rozumiem, że będziesz bronił Krossa, bo sam go posiadasz...

Dla mnie w rowerze osprzęt to nie jedyny argument zakupu, a tak jak wspominałem wcześniej, jakość choćby malowania w Krossie jest co najwyżej średnia.

 

I tak, mam 5 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam bo mam; są lepsze, są gorsze.

Jak widać nie zrozumiałeś kontekstu mej wypowiedzi. Nic to jako że do tkwiących bezmyślnie przy swoim nie należę, podaj proszę propozycję tańszą a lepszą. Aha i oryginalniejszą bo " to warunkiem szczęścia jest".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co kupować taki sam rower tylko z inna naklejka o 500 zł drożej? Ja mam a6 2009 i jest bardzo zadowolony. Każdy się czepia Krossów ostatnio. Do 2000 zł nic lepszego od a6 raczej nie znajdziesz... Uważasz, że trzeba na ramie mieć napis SCOTT, TREK, Giant itp? No niestety, ale za taką indywidualność trzeba słono zapłacić, a przecież kryzys jest :icon_lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...