Skocz do zawartości

[Wypad]Podkarpacie - Bieszczady - lato 2011


jaro86

Rekomendowane odpowiedzi

Heja,

Planuje wybrać się w góry, Bieszczady w lecie tego roku, termin jak i dokładna trasa do ustalenia. Może być zaraz jak sie zrobi fajna pogopda, albo później, obojetnie, ważne żeby sie udało. Póki co, jestem sam niestety z tym zamysłem. Szukam przynajmniej jednego Towarzysza.

Jestem z Rzeszowa, ale dojechać tu pociągiem z rowerem to przecież żaden problem.

Pierwszy plan to jechać autobusem do Ustrzyk Górnych, a reszta wyjdzie w praniu. Do autobusu można spokojnie rower zapakować.

Jako że w góry, to myślałem o jeździe górskiej, dlatego jakieś szosówki to raczej wliczam tylko na dojazdy do tras.

Fajnie byłoby coś w końcu ciekawego zrobić :)

Odnośnie mojej osoby:

-imie Jarek

-wiek 25l

-rower składany na ramie Giant'a Reign.

-telefon 888988908

-gg: 8150694

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępnie byłbym zainteresowany, jeszcze jednego kumpla mógłbym prawdopodobnie dograć, ale.. najważniejsza kwestia to termin oraz czas trwania takiego wypadu.

Dla mnie jedyna możliwość to od maja, a 1-3.07.2011 odpada ze względu na zlot :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki zlot?? Znowu Forum organizuje Zlot? gdzie jest jakieś info na ten temat? Bo też bym chciał :D

 

Odnośnie tych Bieszczadów, termin - ja się dostosuje. Ważne żeby było w miare ciepło i przyjemnie - to odnośnie pogody.

Myślałem o kilkudniowym wypadzie, to w czasie planowania można dokładnie ustalić. Mierzę przede wszystkim w jazde rowerem-zwiedzanie

 

n4k5 daj znać jakies info o Tobie i czego oczekujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na Bieszczady piszę się zawsze gdy tylko mam czas. W najgorszym wypadku przyjadę na jeden albo dwa dni. Mieszkam w Krośnie i transportuję się blachosmrodem do Cisnej w 2 godziny. Jak by coś, to mam miejsce na dwa rowery (ośki 9mm i 20mm).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustaliliśmy, że "wypad" odbędzie się 29, 30 kwiecień 1, 2, 3 maj.

Z okolic Stalowej Woli i Rzeszowa wyrusza 5 osób, Polonezem TRUCK :)

Miejsca w aucie już nie ma, ale jakby co, to będziemy informować.

Znajomy jaro86 jedzie z Jasła do Rzeszowa, aby podłapać z nami transport.

Może Ty mógłbyś go zabrać? Miałby ciut bliżej. Trzeba będzie to dogadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to fajnie:) zobaczymy jak to blizej samego wyjazdu będzie sie układać.

 

Cynamon ja odnośnie Twojego środka lokomocji - mógłbys dać do siebie jakiś namiar, najlepiej gg?

 

mój GG jest w profilu

 

Jeżeli będzie potrzeba, to mam możliwość wynajęcia busa (Ford Transit wersja długa) w dobrej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie takiej potrzeby, chyba, że ktoś się jeszcze dołączy z Twoich okolic.

Z rejonu Stalowej Woli będziemy wyruszać w liczbie 3 - Polonezem TRUCK, w Rzeszowie zgarniamy Jaro86, czyli będzie już 4 :)

W Sanoku dołącza się kolejny kolega i możliwe, że trzeba będzie się jakoś dogadać, aby nie jechać jak w konserwie, wtedy Ty mógłbyś go zabrać :)

Na chwilę obecną ciężko gdybać, ostateczne ustalenia zapadną 18-19 marca jak wrócę z urlopu.

Co do noclegu, dzięki jaro86 mamy fajną ofertę noclegową http://noclegi.interia.pl/uoli-kalnica,kalnica.html (Kalnica koło Wetliny) i w tą bazę noclegową będziemy celować.

Zapowiada się bardzo ciekawie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jarku, co powiesz na początek maja? Weekend długi, zależy też ile chcesz jeździć, można by np. na zaporę się przejechać, wyjechać przed 5 rano i spokojnie tam zajechać, wrócić wieczorem, pisz na gg 17366150 jakbyś chciał. Planuje z kolegami ale to z nimi tak to jest że nie pojadą i zostaje sam ... a samemu tyle trasy się nie chce, można by przez albigową, chmielnik, dynów itd. śmigać na solinę. rocznikowo mam 18 lat, klasa mtb, unibike evo. sporo jeżdżę i nie wymięknę, więc głowa spokojna. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...