Skocz do zawartości

[amortyzator przód] do 600zł. enduro 120-130mm


Rekomendowane odpowiedzi

Specyfikacja, którą podaje Velo wydaje się być nieco zbyt optymistyczna jeżeli chodzi o wagę a tak poza tym to całkiem miło :)

Nie do końca się z Tobą zgodzę gdyż mój First ważył 1716gram z dociętą rurą. Biorą pod uwagę że wszystkie bebechy były w nim takie same jak w tym Titanie to jego waga faktycznie może oscylować w granicach 1,9kg. Dla pewności można napisać jeszcze do hanzo, który pisał recenzję podaną w linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Rozstaw to jest szerokość liczona od srodka każdej z goleni a nie ich wysokość :P Niewiem jaki masz hamulec ale ja bym dał 180 lub nawet 160, mniejsze prawdopodobieństwo dzwonienia tarczy a z gorki na pazurki pewnie nie jeździsz zeby ci 200 było potrzebne. Jak brakuje ci słiły zmien klocki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety amorek RST titan air okazał się niedostępny, przynajmniej na razie

inne propozycje będą mile widziane

na stronie widnieje że jeszcze jest, a z tego co widzę ją aktualizują bo znikają niektóre pozycje. Najlepiej by było jakbyś podszedł do jakiegoś sklepu z sieci DSR i wtedy znajdą go w systemie i ściągną do Twojego sklepu. Ja tak miałem ze Strokerami Carbon, nie było w magazynie i musiałem czekać aż prześlą z innego sklepu :confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na stronie widnieje że jeszcze jest, a z tego co widzę ją aktualizują bo znikają niektóre pozycje. Najlepiej by było jakbyś podszedł do jakiegoś sklepu z sieci DSR i wtedy znajdą go w systemie i ściągną do Twojego sklepu. Ja tak miałem ze Strokerami Carbon, nie było w magazynie i musiałem czekać aż prześlą z innego sklepu :confused:

dzwoniłem do sklepu w którym był ostatni. Powiedziano mi że już został zajęty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...