Skocz do zawartości

[Stery] Jakie zamontować ?


berniberni

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

 

Mam spore wątpliwości co do tego jakie stery zakupić do mojej ramki (producent to KROSS ale niestety model nieznany).

 

Rozmiar wewnętrzny ramy to 44mm co wskazywałoby na stery półzintegrowane. Jednak wybiłem stare stery i okazuję się (chyba!) że umieszczone tam były stery zintegrowane (już nie za ładnie chodzą). Wszystko załączam na fotkach aby jednoznacznie rozsądzić czy to co mi się wydaje nie jest fałszem ;)

 

Fotki

Stery wyjęte za ramy (były osadzone bezpośrednio w ramie - rozmiar zew. 44mm, Aheadset TH Industries)

Stery - foto

 

Rama i wytłoczenia główki ramy (chyba jak do sterów zintegrowanych?)

Rama

 

Wnętrze wytłoczeń główki ramy

Rama - główka

 

I teraz pytanie - czy powinienem zakupić do tej ramy stery pół-zintegrowane czy też zintegrowane (może obecne były założone jakoś niepoprawnie) ? Jeśli zintegrowane to gdzie dostać takie na 44mm ? Przeglądałem sklepy internetowe i widzę tylko stery poł-zintegrowane w takim rozmiarze..

 

Dzięki z góry za pomoc i rozwianie wątpliwości :wallbash:

Berni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kolega napisał również, że rozmiar główki ramy to 44mm co wskazuje na stery półzintegrowane...

Twierdzę tak na podstawie porównania zdjęcia główki ramy i mojej własnej :P A w Levelach siedzą stery półzintegrowane.

Jeżeli chcesz mogę fotki wrzucić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm sam już nie wiem co myśleć.. może i pół-zintegrowane też by weszły. W każdym razie w sklepie rowerowym dali mi jakieś stery zintegrowane (same łożyska, bez misek, nabijane bezpośrednio w główke) 'jak do ram meridy' o średnicy zewnętrznej 44mm.

 

sam już nie wiem czy to dobrze bo pół-zintegrowane wydają się bardziej user-freindly ;)

 

tak czy siak mam nadzieje ze trochę posłużą ;)

 

pzdr i dzięki wszystkim za odpowiedzi

Berni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...