Skocz do zawartości

[Wrocław] - Mechanik Rowerowy


Roweria

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Zatrudnię mechanika do pracy w dobrze prosperującym serwisie rowerowym.

Wymagana znajomość branży oraz wysokie umiętności w naprawie rowerów.

Dyspozycyjność 6 dni w tygodniu.

 

Do obowiązków mechanika należeć będzie:

- naprawa rowerów

- składanie nowych rowerów

 

CV ze zdjęciem proszę wysyłać na adres sklep@roweria.pl

Odpowiemy na wybrane oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

"Odpowiemy na wybrane oferty." - łaskawcy . może byś tak Pracodawco warunki finansowe podał czy moze wstydzisz sie tego ?

 

Nigdy w ogłoszeniu nie są podawane warunki finansowe, takie informacje uzyskujesz dopiero na rozmowie kwalifikacyjnej i to też nie na początku. Możesz tylko liczyć na sentencje, "gwarantujemy dobre wynagrodzenie" lub wysokie zarobki etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"niGDY" to chyba tylko w Polsce. skoro jest taki tajemniczy to może chcociaz poda jaki rodzaj umowy , czy zapewnia ubezpieczenie , urlop. albo na przykład , że zarobki lepsze niż w biedronce na kasie (ok. 1700 na ręke + pełen socjal).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

"niGDY" to chyba tylko w Polsce. skoro jest taki tajemniczy to może chcociaz poda jaki rodzaj umowy , czy zapewnia ubezpieczenie , urlop. albo na przykład , że zaropki lepsze niż w biedronce na kasie (ok. 1700 na ręke + pełen socjal).

 

No i w Polsce żyjemy, więc o co chodzi? Czepiasz się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się zgadza ale myśle, że "gdy" chciałby aby ten (popularny w PL) zwyczaj nie podawania wynagrodzenia się zmienił.

 

Skoro pracodawca chce oszczędzić sobie czasu na analizę zgłoszeń od ludzi np. po "technikum krawieckim" lub stomatologii i/lub o słabszych umiejętnościach serwisowych jeśli z góry wie, ze nie będzie mu to odpowiadać, to

ja również oczekiwałbym od niego czegoś podobnego.

Np. aby potencjalny pracownik oszczędził sobie czasu na aplikowanie po pracę za 800pln. jeśli z góry wie, że nie będzie mu to odpowiadać.

 

 

Szczególnie gdy oferta nie dotyczy niszowego zajęcia i bardzo specyficznych kwalifikacji, a raczej wręcz przeciwnie.

Edytowane przez iksC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam!

Zatrudnię mechanika do pracy w dobrze prosperującym serwisie rowerowym.

Wymagana znajomość branży oraz wysokie umiętności w naprawie rowerów.

Dyspozycyjność 6 dni w tygodniu.

 

Do obowiązków mechanika należeć będzie:

- naprawa rowerów

- składanie nowych rowerów

 

CV ze zdjęciem proszę wysyłać na adres sklep@roweria.pl

Odpowiemy na wybrane oferty.

Znalazłem to ogłoszenie ale nie mam fotki. Nie wiem czy jest ono konieczne .Nie wiem czy liczy się tu wygląd buzi?, wiek? czy może doświadczenie i wiedza .Jeżeli doświadczenie i wiedza jakąś szansę mam .Akurat niedawno skończyłem składać dla siebie rower szosowy i jakoś z wprawy widzę nie wyszedłem w składaniu od zera rowerków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...