Skocz do zawartości

[skandia] info


borowka

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra - powiedzcie mi zatem drodzy moi ( bo mnie już szlag jasny trafia i nic nie wiem nadal) jak to jest z klasyfikacją generalną ???

Z regulaminu nie wynika nic. A z klasyfikacji w wynikach wynika, że musisz mieć być na wszystkich edycjach,

Czy ktoś coś wie??

Rok temu liczyło się chyba 6 najlepszych startów. A teraz ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie to tak brzmi jakby liczyła się największa ilość punktów, a to może oznaczać, że ktoś po 7 startach może mieć mniej niż ktoś po 6 lub 5 ?????

 

wysłałem zapytanie do Langteamu i dostałem odpowiedź że liczy sie największa suma punktów - czyli nie można opuścic zadnej imprezy - absurd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie to tak brzmi jakby liczyła się największa ilość punktów, a to może oznaczać, że ktoś po 7 startach może mieć mniej niż ktoś po 6 lub 5 ?????

 

wysłałem zapytanie do Langteamu i dostałem odpowiedź że liczy sie największa suma punktów - czyli nie można opuścic zadnej imprezy - absurd.

 

 

Ale dlaczego ktoś kto ma 1000 pkt i dwa starty jest niżej w klasyfikacji niż osoba co ma pkt mniej niż 1000 ale ma 3 starty - jak To rozumieć? czyż nie tak że liczą się starty a potem punkty?? czy jak????

 

nic już nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgodnie z tym co mi napisali z Langteamu liczy się suma punktów - największa.

na razie w generalce są żle poustawiane wyniki. np po krakowie w mini k1 były najpierw wszystkie wyniki osób z krakowa a potem z chodzieży mimo ze niektóre były wyższe. po prostu nie były ułożone chronologicznie tylko imprezami. moja córka po krakowie była 8 mimo że chronoligicznie 10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

po sobotnim defekcie na trasie, wczoraj jechałem jeszcze raz Grand Fondo żeby poprawić sobie humor i sprawdzić czas. muszę przyznać że w porównaniu do zeszłego roku las wysprzątany pierwsza klasa, żadnych kubeczków, butelek taśmy i tabliczki pościągane. wiadomo że kilka jakiś tubek po żelach się znalazło ale to na palcach jednej ręki można policzyć. Widać Lang Team poprawił tą kwestię :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no

a mnie zupełnie nie bawi jechanie 2 razy tego samego odcinka tylko dla km.

i to że dystanse wkółko w siebie wjeżdzaja i na wszystkich klopotliwych miejscach robi sie tłok.

poza tym najszybsi zawodnicy kończąc 1 runde wymijali dzieci z trasy rodzinnej - ta sama bzdura co 2 lata temu.

rodzinna startuje ponad 20 minut po gf a czołówka robi 1 pentle poniżej godziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak było płasko to ogień był :P

Mnie się podobało, w końcu moje tereny :D

Pozdrawiam Emo, którą wyprzedziłem

 

 

Hej !

Jasne - trasa płaska kurcze :P Kilometr przewyższenia - rewelacja !

 

Pozdro ! Borówka !

 

Na stronie Skandii są już foty z imprezy

 

 

Tak - tylko znowu mnie tam nie ma ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dystans mini zawsze jest ubogi w zdjęcia. Niestety trzeba się przyzwyczaić, albo zmotywować się do mocniejszych treningów i jeździć Medio lub Grand fondo. Chyba, że koleżanko nie jechałaś mini.

P.S. Swoją drogą jakoś strasznie mało zdjęć. Odkąd Sportograf się tym nie zajmuje to ciężko siebie odnaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...