Skocz do zawartości

[spodnie i koszulka] saxo bank


Sathgart

Rekomendowane odpowiedzi

Spodnie i koszulka kupione u użytkownika Labike: http://allegro.pl/my_page.php?uid=15123487

 

Koszulka kosztowała 65 zł a spodnie 139 zł.

 

Po dostawie i otwarciu zauważyłem jakieś drobne kolorowe kropki na białych częściach ubrania. Po kilku tygodniach po jednej stronie koszulki puściły szwy... Ogólnie wykonanie jest bardzo słabe, z jednej strony pod pachą jest inaczej pozszywane i materiał wystaje a z drugiej strony jest za ciasno. Woziłem w tylnej kieszonce telefon nokię 5800xm więc nie jest jakaś super ciężka i kieszonka... zaczęła odpadać... Tragedia.

Ze spodniami jest nieco lepiej, jednak ze szwów w kilku miejscach wystają nitki, w czasie kilku pierwszych prań napisy barwiły na kolorowo białe okolice, ale z czasem przestały. Mam też dziwne wrażenie uciekania wkładki do przodu... jest to denerwujące w czasie jazdy.

 

Nie polecam kupowania koszulek!! Są naprawdę tragicznej jakości. Spodnie prezentują się nieco lepiej, ale za tę cenę można mieć coś lepszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Dziwi mnie wasza opinia, tym bardziej że wszyscy z Łodzi jeżdżą w tych ciuchach i nie usłyszałem jeszcze złych opinii na ich temat. A już przypadki o pruciu się kieszeni itp. są dla mnie dziwne. Ja nie raz się wywracałem mając na sobie to ubranie i oprócz zostawionego brudu schodzącego po pierwszym praniu nie odnosiły nigdy większego uszczerbku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

 

Ja od innego sprzedawcy na Allegro kupiłem z tej samej serii (Saxo Bank model 2009 szyty przez Craft) kurtkę letnią z windstoperem - jeszcze jej nie testowałem.

Co można powiedzieć o produkcie - jak się patrzy na cenę w porównaniu do sklepu teamowego lub sklep bobshop.de to można przyjąć tezę, że kupiłem dobra podróbkę.

Model - jak patrzyłem to takiej kurtki nie mogłem znaleźć - letni windstoper

Materiał - wygląda jak windstopper by Gore czy nim jest, to nie wiem - faktycznie brakuje przynajmniej kilku metek (firmy Craft i Gore)Struktura wygląda bardzo podobnie - bo mam czapeczkę Nalini z windblockiem oraz kurtkę zimową BCM z Windstop.

Jakość uszycia - czyli szwy powiedział bym, że bardzo dobrze nic nie pofalowane jak na niektórych aukcjach widać.W porównaniu do zimowej to moja kurtka ma inny rozkrój paneli.

Teraz, aby być obiektywny na ebay można spotkać zimową kurtkę za 25 funciaków.

 

Wniosek taki:

- ja zakładałem, że będzie to podróbka lub model testowy lub pożyczony od producenta lub produkcja by chiny

- nie prosiłem o fotkę metek - więc nie pluję sobie w oczy, że gówno kupiłem - coś muszę sprawdzić w użyciu

- gigantycznej kasy nie wydałem - jeśli się sprawdzi na treningach w błocie to może kupię jeszcze raz, jeśli klapa to ją zajadę w najgorszych warunkach i wywalę.

 

MaciejB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mod Team

Ponad rok jeżdżę w spodenkach Meridy z Top Printu. Z jakości wykonania i wygody jestem bardzo zadowolony. Wypadają lepiej niż inne spodenki, które kosztowały mnie 120zł. Wkładka jest gruba i naprawdę komfortowa, a pomimo dużego już przebiegu nie zauważyłem jakiegoś dyskomfortu czy pogorszenia właściwości. Szelki z siatki też nie są bez znaczenia, szczególnie latem. Nic się nie pruje, nie wyciera, nie blaknie. Tylko gumki antypoślizgowe w nogawkach są gdzieniegdzie poszarpane i odłażą, ale nie spotkałem jeszcze spodenek, których by ten problem nie dotyczył. Jak dla mnie te spodenki to bardzo trafny wybór. O koszulkach się nie wypowiadam bo nie miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. Ja zakupiłem koszulkę i bluzę CSC u Loko_2005 (nick z allegro). Koszulkę kupiłem w lutym (służyła wiele tysięcy kilometrów) a bluzę jakoś pod koniec lata. Złego słowa powiedzieć nie mogę. Ubrania nie tracą kolorów, są dobrze skrojone, po prostu nie ma się do czego przyczepić. Co do odpadającej kieszonki to też nie mogę sobie wyobrazić, kolega przez cały sezon woził w kieszonkach koszulki Saxo (zakupiona też u Loko_2005) bidon 0.5l, telefon i jakieś "śmieci" typu imbusy - kieszonka nie odpadała ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

A te wszystkie teamowe ciuchy produkowane są przez jedną firmę? Jaką, bo na stronie aukcji nie jest napisane, a to coś nie ma żadnej metki, żadnej karteczki z opisem, dostałem to w woreczeku z naklejką z rozmiarem i nic więcej.

 

No właśnie, ciuchów pro tourowych jest sporo, ale założę się, że większość to "podróbki podróbek", stąd różnice w jakości etc.

Z tego co się na razie rozeznałem z Waszych wypowiedzi Top print jest w porządku, jeszcze jakieś firmy godne polecenia? Sam myślałem żeby sobie takie 'pro' wdzianko załatwić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Może komuś moja opinia się przyda.

Nie wiem z jakiej firmy ma Allegrowicz LOKO_2005 sprzedawane ciuchy, ale zakupiona u niego koszulka od kilku miesięcy używana jest co drugi dzień, a po każdym treningu prana. Tkanina, szwy, kolory bardzo dobrze się trzymają. W porównaniu z replikami znanych firm jak Craft brak mi w tych tanich taśmy silikonowej na dole koszulki.

Słyszałem że sprzedawane repliki w sklepie Vika-Sport są dobrej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od producenta. niestety większość z kupujących patrzy tylko na cenę, a potem marudzi, że dany użytkownik ma zły towar. A mogę się założyć, że ten sam użytkownik miał też lepszej jakości, ale ponieważ było droższe to kupujący nie kupił :)

 

Ja kupuję albo markowe, albo średnia klasa i nigdy nie mam problemów z jakością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Większość gości sprzedających te team'owe ciuchy bierze je stąd MONTON Cycling Jersey,Cycling MONTON,Cycling Jersey,Tour of France

 

Niektórzy nawet nie ryzykują trzymając stock, tylko od razu piszą że czas realizacji do miesiąca. Ciuchy jakie w Chinowie kupujesz za $50 z free delivery, u takiego "biznesmena" z allegro masz za 250 zł.

 

Czy się opłaca, musicie odpowiedzieć sobie sami :D

Edytowane przez Mychu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...