Skocz do zawartości

[stery] jak najniższe


KosteQ

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję jak najniższe stery do ramy Speca, czyli te stery które wystają ponad ramę, nie ogarniam jak które się nazywają ;/

Muszę mieć jak najniższe ponieważ, mam krótką sterówkę w amorze ok 17cm, a wymiana amorka raczej nie wchodzi w grę. Chyba że gdzieś były by do dostania górne golenie ze sterówką do Sida 28mm.

Więc, jakie stery byście polecili do ok. 150pln ale jak najniższe?

Pozdr

Kostek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cranki rzeczywiście niziutkie, ale trochę nadszarpną budżet.

Mortop też niezłe, też nadszarpną budżet ale sprawdą się w XC? chodzi mi o wytrzymałość, bo sądząc po ich kierownicach...

Jeśli ta cena to pewnie wybiorę Cranki, ponieważ niższe oraz pewniejsze, obydwa stery ważą mniej więcej tyle samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A czy są potrzebne jakiekolwiek podkładki pod mostek? Pytam bo zamontowałem mostek bezpośrednio na tej plastikowej osłonie sterów i mam pewne obawy bo średnica mostka jest nieco mniejsza (ok. 2mm, Accent Blade) od podkładek (w starym była równa) i nie wiem czy łożysko sterów jest dobrze dociskane.

A więc, czy są potrzebne podkładki pod mostkiem choćby 1mm grubości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ponowię pytanie. Mam dwa typy sterów Swiss Comp (z vincere.pl teraz już po 200pln) oraz Crank Bross Opium C. I tu moje pytanie, czy zaryzykować i kupić Swiss Comp'y bo nie wiadomo jak one chodzą, czy przeboleć kilka gram i kupić wydaje mi się że pewniejszy produkt czyli Cranki Opium C?

Cranki są niższe o 1-2mm więc dla mnie lepiej, a tu każdy milimetr się liczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...