Skocz do zawartości

[Pedały] Do 70 zł


aVee

Rekomendowane odpowiedzi

Przede wszystkim ważne by były z metalu, w drugiej kolejności patrz na wagę i firmę.

 

Teraz kwestia modelu:

OctaneOne Static to typowe platformy do agresywnej jazdy, raczej nie do typowego XC. Choć jak kto woli, sam zamierzam kupić tego typu pedały do mojego roweru.

Wellgo LU-C27 są przeznaczone do mniej "zabawowych" odmian jazdy - spiszą się zarówno w XC jak i na szosie. Aktualnie posiadam model LU-954 i nie mogę narzekać. Najważniejsze jest to, że będą lżejsze od platform z pinami, ale z drugiej strony łatwiej o poślizg stopy na takiej ramce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim ważne by były z metalu, w drugiej kolejności patrz na wagę i firmę.

 

Teraz kwestia modelu:

OctaneOne Static to typowe platformy do agresywnej jazdy, raczej nie do typowego XC. Choć jak kto woli, sam zamierzam kupić tego typu pedały do mojego roweru.

Wellgo LU-C27 są przeznaczone do mniej "zabawowych" odmian jazdy - spiszą się zarówno w XC jak i na szosie. Aktualnie posiadam model LU-954 i nie mogę narzekać. Najważniejsze jest to, że będą lżejsze od platform z pinami, ale z drugiej strony łatwiej o poślizg stopy na takiej ramce.

 

Tzn tak jeżdżę zarówno po lesie (bez ekstremalnych skoków czy zjazdów ) jak i po szosie

 

Jakie są zalety tych 1 a jakie tych drugich ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim ważne by były z metalu, w drugiej kolejności patrz na wagę i firmę.

Trochę się podczepię: Jaka jest dobra waga dla kompletu pedałów za mniej więcej taką kwotę tzn. ile powinny ważyć pedały żeby można było o nich powiedzieć lekkie (oczywiście biorąc pod uwagę stosunek cena [do 100 zł]/waga)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...