Skocz do zawartości

[licznik]za ok 80PLN


safian

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Cześć, jako, że zgubiłem dziś mój licznik (chinski bezprzewodowy za 30PLN ^^), szukam nowego do ok 80PLN. Szukając na allegro znalazłem głownie sigme 1609 przewodową, ale z tego co przeczytałem sigma ma mocowanie na tyle słabe, że może wypaść z podstawki, może jakiś użytkownik w/w licznika coś powie na ten temat? Może polecicie coś innego w ustalonej kwocie, moze być przewodowe, fajnie jakby miało możliwość podłączenia czujnika kadencji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Posiadam licznik o którym wspomniałeś czyli sigma 1609 przejechałem już z nim wiele kilometrów zarówno w lesie jak i w górach czy po zwykłej drodze. Warunki w których jeździłem też były różne i ani razu licznik nie zawiódł. W tej cenie śmiało mogę go polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sigma 1609 jest przekręcana w podstawce, więc raczej trudno byłoby jej przypadkowo wypaść.

Używam tego licznika od około 2 miesięcy, przejechałem z nim ponad 2000 km i nie mam z nim problemów.

Po zmroku przydaje się podświetlenie, a termometr jest tu całkiem fajnym gadżetem.

Ze swojej strony polecam ten licznik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Już nieaktualne, kupiłem właśnie tą sigmę, gdzies chyba nawet tu na forum) przezytałem o tym, że wypadają łatwo, ale faktycznie mocowanie jest dobre, tylko jedna rzecz jest źle rozwiazana, mianowicie mocowanie czujnika kadencji. Zalozylem licznik na mostek i aby podłączyć czujnik do podstawki trzeba to zrobić 'na siłę' ponieważ podłączenie tych czujników do podstawki jest zbyt wąsko rozłożone, mogliby dać z 1-2mm szerze z każdej strony.

Zrobione dziś >30km z licznikiem, działa bardzo fajnie, przyciski są bardzo precyzyjne. Głupotą jak dla mnie jest też pokazywanie dystansu i czasu całkowitego tylko podczas postoju aczkolwiej nie przeszkadza to bardzo podczas jazdy. Dużo opcji, wszystko działa wyśmienicie, dobra cena, polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...