Skocz do zawartości

[Naped] wibracje po wymianie wolnobiegu


glodny1988

Rekomendowane odpowiedzi

Wymieniłem wczoraj koła oraz wolnobieg i pojawił sie problem.Podczas pedałowania na pedałach pojawiaja sie wyczuwalne wibracje.Przerzutki mimo braku regulacji wchodza idealnie.Czytałem pare podobnych tematów i prawdopodobnie pomoze wymiana łańcucha ale wolałbym się upewnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ... ale co do tego ma wibracja??? Możesz dokładniej opisać co się dzieje ???? Wibruje łańcuch, czy co ??

 

P.S. Jak może łańcuch na rowerze wibrować ???? Rozumiem przeskakiwać ;)

 

:EDIT: Co nie zmienia faktu, że jak zmieniłeś wolnobieg na nowy to łańcuch też by się przydało wymienić B)

 

P.S.2 Może masz luzy na kole/piaście :) Sam zakładałeś koło ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiscie ciezko to opisac moze wibracja to zle okreslenie ale gładko to to nie chodzi javman chyba wie o co chodzi , co do luzów to na pewno ich nie ma łancuch tez nie przeskakuje zdziwiłem sie ze obeszło sie bez regulacji przezutek.Dziwne ze na 4 przezutce prawie wcale tego nie czuc i wydaje sie byc normalnie, teraz nie wiem czy liczyc na to ze łancuch sie dotrze z nowym wolnobiegiem czy wymienic tez łancuch ale wtedy znów moze byc tak ze przednia korba nie bedzie chciała współpracować z nowym łancuchem, takie zamkniete koło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...