Skocz do zawartości

[czluchow] Ustawki, wyprawy, i inne


tasior

Rekomendowane odpowiedzi

Zmieniałem dostawcę internetu i wyłączyłem kompa przed 22-gą, by przy okazji przenieść go w inne miejsce, więc nie miałem okazji przeczytać Twojego posta (w weekend już nie miałem netu) - bo bym przesunął godzinę startu...

W każdym razie nic straconego - miejmy nadzieję, że nadchodzący weekend też będzie przyzwoity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Na slickach to będzie raczej śmieszka dla masochistów, ale MTB jak najbardziej... Widziałem tam w jednym miejscu fajne góry i doliny wyryte w lesie wzdłuż prawie płaskiej jezdni (było to jakiś czas temu więc nie wiem, czy nie zniwelowali). Jak zostawią ten piach jako nawierzchnię na stałe, to amatorzy ciężkiego off-road będa zadowoleni :-)

 

A tak na marginesie: żeby nie tylko marudzić na gnioty ścieżkowe "Kaszubskiej Marszruty", jest pewien pozytyw. Mianowicie nowy most przez Brdę w Babilonie - będący elementem owego szlaku - niedługo powinien zostać ukończony (fotka z zeszłego tygodnia):

 

http://imageshack.us/a/img839/9945/babylon1a.jpg

 

Jak dodatkowo położą nowy dywanik asfaltowy od mostu do DW212, to będzie kawałek fajnej, rekreacyjnej drogi od Chocińskiego Młyna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...