Skocz do zawartości

[wyprawa] 07.2011 - Chorwacja


Peke88

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm ja mam jeszcze inne zmartwienie,ale to nie dotyczy Chorwacji.Ja już powoli będę kupować sakwy bo jest wyprzedaż w decathlonie i w innych sklepach rowerowych.Namiot najwyżej od kolegi pożyczę.

Co do spotkania to ja będę jechał pewnie do Lublina,żeby się spotkać z Peke,albo On przyjedzie do Wa-wy,a może po prostu spotkajmy się w Warszawie jeśli wam oczywiście pasuje tak opcja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W połowie lipca jest składanie papierów na studia i niektórzy muszą je złożyćB) Czytaj ja

 

Było już o tym wcześniej - są sposoby na to by nie było trzeba składać osobiście papierów. Trzeba się liczyć z tym, że wyprawa będzie wtedy kiedy będzie chciała tego większość. A wszystko wskazuje na początek lipca.

 

Damn it.. a mnie dziewczyna powiedziała, że mnie nie puści na 20 dni w wakacje! :) Będę musiał pertraktować..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak troche o sobie napisze.

 

Mam 21 lat jestem z Oleśnicy k.Wrocławia , takze troche jestesmy porozrzucani po Polsce a skad ruszymy jest to dla mnie obojtene byle wszyscy razem i byle by wyprawe skonczyc w Dubrovniku ( kiedys tam bylem "autem" ale nie zmienia to faktu ze miasto jest sliczne i ma dwie twarze tzn. bedac za dnia az do nocy mozna zobaczyc jak miasto sie przeobraza , cos pieknego)

 

Nie ucze sie ale pracuje , co do kasy to z tym nie bede miec problemu a do urlopu tez nie ( chyba ze kierownik bedzie miec okres i cos wymysli )

Jak sie zastanowilem co musialbym kupic to zrobila sie nie mala lista , ale jest jeszcze duzzzzo czasu .

 

Lubie pracowac w grupie ( na tym opiera sie moja praca ) nie bedzie ze mna problemow na trasie.W miare mozliwosci staram sie jak najczesciej korzystać z roweru ,czesto tez jezdze do Wrocławia i okolic ( 33km do centrum ode mnie ). Kondycyjnie dobrze sie trzymam , w zimie tez powinienem jezdzic ale to beda male wypady 20km-40max.

 

Nie pisze , ze jade na 100% bo wysztko sie moze zdarzyc do czasu wyjazdu , natomiast bede robic wszystko by z wami pojechac.

Szczerze powiedziawszy to mnie nosi na sama mysl o tej wyprawie i nie moge sie juz doczekac . Z niecerpliwoscia czekam na kolejne posty .

 

gg:25869325

e-mail: pbeblo@interia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy to wyprawa na Chorwacje czy Grecje to myśle wspólny start z Rynku w Krakowie co wy na to ;) ja osobiście mam do Krakowa ok 120km także w pociąg jak każdy. Co wy na to. Urlop bede miał od początku lipca do ok 15 sierpnia

Wyprawa będzie na minimum 20 dni a jeśli chodzi o Grecje to myśle że prawie 30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za Chorwacją bo nie wiem ile uda mi się załatwić urlopu ( myślę, że max 23 dni bym dostał ) z drugiej strony Grecja też jest dobrym kąskiem...czas pokaże. W poniedziałek będę w pracy to się pierwszy wpiszę na listę urlopową , może to coś pomoże.

 

Co do startu to jestem za Krakowem ( do Krakowa mam 260 km. jestem z pod Wrocławia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...