Skocz do zawartości

[amortyzator] SID Team - warto kupić go za 750PLN


Rekomendowane odpowiedzi

Wg mnie jeśli nie jesteś maniakiem wagi , to nie warto inwestować w starszego Sida,którego chyba to bardziej waga nakłania do kupna a nie charakterystyka pracy.Lepiej kupić coś nowszego typu 2009 Reba za tą samą cenę albo 100zł droższą max , ale wiadomo , że też używaną.Lub R7 czy cosik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam czegoś co nie będzie młodsze niż 10 lat i cięższe niż 1,5kg, bo zależy mi na tym, żeby zachować taką specyfikację, która pasuje do przełomu lat 90 i 2000. Ramę i większość części mam z roku 1998 do 2000. To jest mój drugi rower, pierwszy poważny MTB, którego kupiłem w 1998r. Teraz więcej jeżdżę na fullu enduro, a na tym XC trenuję na szosowych oponach i czasem zaliczę jakiś maraton.

Wolał bym nawet jakiegoś starszego SID-a, a najlepiej model 1999, bo chyba od tego rocznika była kąpiel olejowa. Manitou z przed roku 2000 mi nie odpowiadają, ani wyglądem, ani zawartością.

Może ktoś z forum ma na zbyciu SID-a z przełomu lat 90 i 2000. Może być uszkodzony, byle by golenie górne i dolne były nie zniszczone, bebechy można naprawić/wymienić.

Nie ważę zbyt wiele i nie przeszkadza mi wiotkość SID-a. Hamulców tarczowych też nigdy do niego nie założę.

 

Jeszcze jedno. Nie może mieć więcej skoku niż 80mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...