Skocz do zawartości

[Złodzieje] Kraków - Uwaga złodzieje !


Rekomendowane odpowiedzi

Uwaga!!! koledzy nie zostawiajcie nigdzie roweru nawet pod pracą!!!

 

Słuchajcie postawiłem rower na przeszklonej powierzchni, zapięty i gdyby nie mój kumpel to koleś by mi go stuknął.

 

Rysopis:

 

UBARNY W JAKĄŚ BLUZĘ ( POD SPODEM MIAŁ NOŻYCE ) POLSKI PIŁKARSĄ, CZAPECZKĘ ( ŁYSY ) I NAJWAŻNIEJSZE NA ŁOKCIU MIAŁ TATUAŻ PAJĘCZYNKĘ TREZBA S######IELA PIĘTNOWAĆ BO KILKA MINUT PÓZNIEJ I BYŁOBY PO PTOKACH!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka że rowery kradli, kradną i będą kradli. Kwestia tylko tego jak można złodziejom to utrudnić. Ja osobiście wychodzę z takiego założenia że rower służy do jeżdżenia a nie do stania pod blokiem, pracą, sklepem. Jeśli już ktoś chce w takie miejsca pedałować to niech kupi starego rzęcha którego nikt nie będzie chciał ukraść, a nawet jeśli to zrobi to nie będzie żal takiej straty. Niestety nie jesteśmy jeszcze tak rozwiniętym i kulturalnym społeczeństwem aby jednoślady nie ginęły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możesz rozwinąć sytuację? Czym rower był przypięty? Za co i do czego (jaki rodzaj stojaka)? Jak to się stało, że kumpel przyłapał złodzieja? Jaka była reakcja złodzieja? Co to za przeszklona powierzchnia?

 

Juz rozwijam rower był przypięty do barierek na a załącze zdjęcie to zobaczycie.

 

Rower oczywiście był przypięty, złodziej jak kumpel podszedł do drzwi to zwiał.

 

Rower stał na wysokości vectry na zewnątrz przy ul. wieniawskiego w krakowie.

 

Prawda jest taka że rowery kradli, kradną i będą kradli. Kwestia tylko tego jak można złodziejom to utrudnić. Ja osobiście wychodzę z takiego założenia że rower służy do jeżdżenia a nie do stania pod blokiem, pracą, sklepem. Jeśli już ktoś chce w takie miejsca pedałować to niech kupi starego rzęcha którego nikt nie będzie chciał ukraść, a nawet jeśli to zrobi to nie będzie żal takiej straty. Niestety nie jesteśmy jeszcze tak rozwiniętym i kulturalnym społeczeństwem aby jednoślady nie ginęły.

 

Słuchaj ale to jest bzdura bop musze się ciągnąc 12 km syfem. to jest takie coś jak bym miał audi a musze zapychać do pracy maluchem żeby mi nie obili a audi na trasę. Po cholerę się męczyć???

post-130438-1281362008,81_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barierki solidne, ale nie odpowiedziałeś na najważniejsze pytanie, mianowicie: "Czym rower był przypięty?"

sznurkiem :) nie no żartuje.

 

ja bym na Twoim miejscu wyskoczył ze sklepu odpiął rower i pocisnął za gostkiem by wymierzyc mu porządnego kopala w dupala(a sidi z wkretami bolą)!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłosiliście na policję? Jeżeli nie, to zróbcie to, w końcu usiłowanie też jest karalne. A poza tym pewnie maczał łapy w wielu kradzieżach, może uda się znaleźć w ten sposób jakieś kradzione rowery. Skoro koleś jest tak charakterystyczny, to powinno być łatwo go prędzej czy później znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem jako przestrogę. Zapięcie to Sekura.

 

Trwałoby zapewne kilka sekund racja:)

 

czy się podniecam? jak by Ci chcieli rowerek ######ć który masz zaledwie 2 miesiące nie wiem czy byś się nie podniecał?

 

"Zgłosiliście na policję? Jeżeli nie, to zróbcie to, w końcu usiłowanie też jest karalne. A poza tym pewnie maczał łapy w wielu kradzieżach, może uda się znaleźć w ten sposób jakieś kradzione rowery. Skoro koleś jest tak charakterystyczny, to powinno być łatwo go prędzej czy później znaleźć."

 

Nic to nie da bo wiem jak pracują. Musisz mieć jakąś podstawę i świadka z gościa spłoszyliśmy zanim ciął. gdybym był pewnie bym wyskoczył... ale to tylko gdybanie

 

Ja mam takie podejście że bym s######ielowi łapę odciął bez mrugnięcia okiem ale się nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic to nie da bo wiem jak pracują. Musisz mieć jakąś podstawę i świadka z gościa spłoszyliśmy zanim ciął.

 

Właśnie przez takie postawy sprawcy często uchodzą bezkarnie. Świadków jest dwóch - Ty i Twój kolega. Koleś zbliżał się do roweru mając przecinak za pazuchą, a kiedy zobaczył, że ktoś to widzi, zwiał. Przecież to jest ewidentne usiłowanie - nie ma żadnego innego racjonalnego wytłumaczenia takiego zachowania, więc rozpoczęcie cięcia nie jest tu ważne. To jednak tylko jedna strona tej sprawy, ta mniej ważna. Przecież skoro gość para się kradzieżami, to warto by było, by policja bliżej mu się przyjrzała. Może w jego mieszkaniu stoi na przykład ten rower?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tatuaze sa w policyjnych kartotekach jako znaki szczegolne i bardzo latwo przez taki szczegol namierzyc nawet potencjalnego sprawce gdyz znamiona powinny byc w komputerowej bazie danych.

 

Dojdzie do tego jakis monitoring z okolic, podejrzany i moze uda im sie namierzyc.

Zapraszam na komisariat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety ten szit:(

 

Ale zaraz zapinam do rowerowego i kupie jakąś podkówkę albo cóś:D

 

Podkówkę, nic innego. Polecam Kryptonite EVOLUTION series 4. W miarę tanie (jak na dobrego U-Locka) i ma nawet taki sam kolorek jak twoje dotychczasowe zabezpieczenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podkówkę, nic innego. Polecam Kryptonite EVOLUTION series 4. W miarę tanie (jak na dobrego U-Locka) i ma nawet taki sam kolorek jak twoje dotychczasowe zabezpieczenie :icon_lol:

 

podstawa to zabezpieczenie a nie kolorek ale i tak od dziś trzymam kobyłkę w firmie w środku:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...