Skocz do zawartości

[rower] Cube LTD Race by PiPoL


PiPoLiNiO

Rekomendowane odpowiedzi

Masz na sztycy zaznaczone ile może być wysunięta. Jeśli rama pęknie pomimo tego że sztyca nie była wysunięta poza ogranicznik to znaczy że albo była źle zaprojektowana (np Gary Fishery) albo miała wadę materiałową.

 

Co do Cuba to jak już wcześniej ktoś sugerował wymień ramę a na pewno będziesz bardzo pozytywnie zaskoczony. Miałem LTD Race niedawno jako ramę przejściową i jednoznacznie stwierdzam że okropnie się prowadzi i bardzo słabo podjeżdża niczym typowy turystyk. Kilka razy się wystraszyłem kiedy ja chciałem skręcić .. ba musiałem skręcić bo nieuchronnie zbliżały się drzewa a rower niekoniecznie : ) Fakt faktem rama jest ładnie wykonana ale waga i geometria to totalna porażka. Jeśli z jakiegoś powodu wielbisz markę Cube to przynajmniej zapoluj na model Reaction

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, w końcu dodałem naklejki:)

 

85744705.jpg

 

43355450.jpg

 

47467468.jpg

 

29312874.jpg

 

Co do sztycy, to jest parę cm jeszcze do granicy.

 

Co do ramy, na moje potrzeby jest OK:) Reaction ma prawie identyczną geometrie. Reaction ma krótszą o 0,5 cm główką oraz dłuższą o 0,5 długośc rury od siodła do główki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...