Skocz do zawartości

[trasy] nad morzem-co mozecie polecić ?


kubek20

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Właśnie za tydzien wyjeżdżam nad morze. Możecie polecić mi jakąś fajną miejscowość z ścieżkami rowerowymi ? Mam rower do XC i takie trasy właśnie mnie interesują. Dystans: 20-25 km w jedną stronę lub pętla do 50 km. Dziękuję za odpowiedzi. Aha, i czy kendy karmy dadzą radę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też wyjeżdżam nad morze i też z rodzicami:).A polecam Las smołdziński,Świnoujście,okolice Koszalina,ale najbardziej polecam Smołdzin 3 km do plaży takie zadupie:/,a 1km do sklepu :)

 

ja też wyjeżdżam nad morze i też z rodzicami:).A polecam Las smołdziński,Świnoujście,okolice Koszalina,ale najbardziej polecam Smołdzin 3 km do plaży takie zadupie:/,a 1km do sklepu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również polecam okolice Koszalina. Można jeździć dookoła jeziora Jamno ok. 35km lub w samych okolicach Koszalina. Przepiękne tereny. Nie wszędzie są ścieżki rowerowe, ale na niektórych trasach ruch jest niezbyt duży i jest w miarę bezpiecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewątpliwie trójmiasto daje różnorodne możliwości nie tylko rowerowe, używam też Karmy i można jeździć, jakkolwiek są i takie miejsca, gdzie endurak ma co robić :) Więc do mtb można polecić.

Ścieżek rowerowych jak na Polskę to sporo, płaskich tras w razie potrzeby też. Wyjeżdżasz kawałek z miasta i masz wieś, prawie kaszuby. W Koszalinie nie byłem, pewnie mniej rozrywkowo, ale niewątpliwie tam jest otwarte morze, a nie zatoka, to też różnica :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto także brać pod uwagę opcję podrzucenia "tam" lub "tam i z powrotem" roweru pociągiem. Bardzo rozszerza to możliwości. Np. z Koszalina ciuchcią do Kołobrzegu i powrót rowerem szlakiem wzdłuż wybrzeża. Albo z Gdyni pociągiem (lub tramwajem wodnym) na Hel i zjazd rowerem wzdłuż Zatoki. A może - co podpowiada "GdyniaBiker" - rower ciuchcią do Kościerzyny i powrót na kołach przez Kaszubski PK... Oczywiście na takie wypady preferowane są weekendy, bo wówczas można wieźć bicykl za złocisza (dotyczy np. PKP PR).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...