Skocz do zawartości

[montaz rogow] Jak zamontowac?


MartinMX

Rekomendowane odpowiedzi

AAA. No to możesz odciąć. Ale nie wiele jakieś 0.5 cm czy nawet mniej żeby tylko grip wszedł na dalszą część kierownicy. Wiesz o co chodzi. Nie musisz obcinać tyle ile ma szerokości róg. Odetnij jak najmniej ale żeby grip można było przesunąć dalej. Najlepiej mi sie wydaje ściągnąć gripa i nożem albo nożyczkami. Bierzesz ściskasz gripa żeby był płaski i tniesz. Tylko trudno uciąć żeby było prosto. Ja jak kiedyś ciąłem to nożyczkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płyn do naczyń nie jest dobrym pomysłem bo zatłuści na stałe kierownicę... Najlepiej strzykawka z wodą. Zdejmowałem tak nawet chwyty gumowe, które gościły rok na kierownicy (łatwo nie było, trzeba się trochę pomęczyć). Z piankowymi jest duuużo łatwiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Płyn do naczyń nie jest dobrym pomysłem bo zatłuści na stałe kierownicę... Najlepiej strzykawka z wodą. Zdejmowałem tak nawet chwyty gumowe, które gościły rok na kierownicy (łatwo nie było, trzeba się trochę pomęczyć). Z piankowymi jest duuużo łatwiej.

 

Płyn do naczyń z założenia służy do zmywania tłuszczu więc nie może zatłuścić kierownicy. Kwestia spłukania/umycia kierownicy i chwytów czystą wodą. Ale jeżeli wystarczy woda to ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michuuu, no dobra, ale tak czy inaczej chwyty na płynie do naczyń będą się ślizgać/obracać. Do zdejmowanie może by się nadał, ale do zakładania/przesuwania jak dla mnie nie bardzo. Bo jak chcesz wstrzyknąć pod chwyt płyn do naczyń, przesunąć kawałek a następnie go spłukać wodą (płyn będzie pod chwytem)?:)

 

 

seker1995, Jeżeli prosto utnie stare chwyty to nie rozumiem dlaczego nowe mają ładniej wyglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

michuuu, no dobra, ale tak czy inaczej chwyty na płynie do naczyń będą się ślizgać/obracać. Do zdejmowanie może by się nadał, ale do zakładania/przesuwania jak dla mnie nie bardzo. Bo jak chcesz wstrzyknąć pod chwyt płyn do naczyń, przesunąć kawałek a następnie go spłukać wodą (płyn będzie pod chwytem)?:P

 

 

seker1995, Jeżeli prosto utnie stare chwyty to nie rozumiem dlaczego nowe mają ładniej wyglądać.

 

Do demontażu z płynem. Przy zakładaniu masz racje tylko woda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zostaw noże kuchenne w spokoju, nierówno zrobisz i w efekcie kupisz nowe, najlepszym sposobem na odcinanie końcówek gripów jest stuknięcie parę razy lekko młotkiem w bok kierownicy tak żeby ona sama wycieła w gripie idealne koło. Wtedy przesuwasz całość i gotowe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...