Skocz do zawartości

[film] wyścigi w mieście


Onek

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co wiem, raczej nie, w naszym pięknym kraju nie ma takich terenów, ludzie nie budują domów na zboczach gór/wzgórzy,i to tak gęsto {blisko siebie} a nawet jakbyś znalazł takie miejsce to i tak nikt nie chciałby{ktoś zawsze by miał jakieś ale ...} organizować takich zawodów, a przyznaje że robią wrażenie .... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi, może wybiore sie za rok by pooglądać bo moje skille jeszcze za małe na takie wypady a i ze sprzętem cieżko :D

 

Gdynia dzięki za konkretny przykład bo nie miałem pojęcia że:

1) to sie nazywa Downtown

2) jest taka impreza organizowana w Przemyślu

 

Szkoda jednak że jest to rozwinięte na takim a nie innym poziomie w Polsce, oby było takich imprez więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne filmy, szczególnie drugi link gdzie kamera z oczu "kierowcy" - full wypas :)

Tak jak na komentarzach na dh-zone bardzo fajne elementy toru zbudowane przez załoge, zaje*****fajna trasa ale niestety u nas nie ma takich warunków naturalnych aby tworzyć takie cuda :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że znalazłoby się wiele miejscowości w których można by organizować tego typu imprezy :D

 

A tu pare filmów znalezionych na szybko:

 

Obyśmy doczekali się czegoś takiego w Polsce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...