Skocz do zawartości

[porada] kross lvl a4 - 1800km przelotu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam krossa level a4 , zakupiony w tym roku , zrobione 1800km

 

w sumie za wiele przy nim nie zrobilem , smaruje i czyscze lancuch systematycznie

 

wydaje mi sie ze rower pracuje glosniej niz na poczatku, szczegolnie okolice suportu

 

 

planuje modernizacje roweru ,na koniec wakacji lub nowy sezon

 

planuje kupic korbe deore ze zintegrowana osia , jakis slx/xt na przod , nowa kaseta i lancuch pokroju slx

do tego zestaw nowych linek

 

co przydaloby sie jeszcze zrobic przy rowerku ?

to moj pierwszy pozadny rower i nie chce go zapuscic

licze na wasza pomoc !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam krossa level a4 , zakupiony w tym roku , zrobione 1800km

 

w sumie za wiele przy nim nie zrobilem , smaruje i czyscze lancuch systematycznie

 

wydaje mi sie ze rower pracuje glosniej niz na poczatku, szczegolnie okolice suportu

 

 

planuje modernizacje roweru ,na koniec wakacji lub nowy sezon

 

planuje kupic korbe deore ze zintegrowana osia , jakis slx/xt na przod , nowa kaseta i lancuch pokroju slx

do tego zestaw nowych linek

 

co przydaloby sie jeszcze zrobic przy rowerku ?

to moj pierwszy pozadny rower i nie chce go zapuscic

licze na wasza pomoc !

Ojoj, z takim przebiegiem raczej jeszcze nic nie powinno być do zmiany oprócz łańcucha, na który jednak może być już za późno (niemniej warto spróbować nowy, najwyżej jak będzie skakał, to dasz stary). Tym bardziej, że czyścisz napęd. Pokupuj sobie te części o których pisałeś, bo są ok. Tylko najpierw zajedź do końca napęd, bo szkoda ledwie 2 tysiące przejechać i zmieniać napęd.:)

 

Jak przeszkadza Ci trzeszczenie w okolicach suportu, to po prostu kup nowy ~30 złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...