Skocz do zawartości

[Kierownica +mostek] Nowa kierownica +mostek


szymon627

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc, mam taki rower http://img823.imageshack.us/f/p7079621.jpg/ - jest to rower kauflandowy, ktory kupilem chyba z 5 lat temu za 219 zl. I żeby było ciekawie jeszcze nigdy się nie zepsuł. Jedynie odpadł mi przedni błotnik i wożę go już tak na bagażniku. Sprawa jest taka , chce wymienić mostek i kierownica i pewnie dojdą do tego chwyty, bo na tym coś jakoś boje się jeździć ostatnio, bo ten mostek jest zrobiony na spaw... Taki jest od nowości niby nigdy nic ale to nie wiadomo, dlatego chce wymienić. Czy moglibyście mi polecić jakiś mostek +kierownice i ew. chwyty. Najlepiej allegro, i jak najtaniej. Chyba , że jakiś forumowicz sprzedaję. Czy zeby wymienic mostek trzeba znać jakieś wymiary czy coś.

 

PS. jeżeli chodzi o zdjęcie to wiem , że lusterko jest po złej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak mam cos takiego , tylko tu jest zoom a ja mam jakiś no name nie wiadomo gdzie i przez kogo spawany, dlatego chodzi mi tu tylko o bezpieczenstwo a nie , ze ladniej czy brzydziej. Niby kilka ladnych lat mi to wytrzymalo, ale caly czas mam strach odnosnie kierownicy i tego mostka. Jezeli ma ktos jakies jesczze propozycje to sklepy rowerowe online tez wchodza w gre- najlepiej jeden sprzedawca(tansza wysylka). Chcialbym zmiescic sie w ok.80 zlotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...