Skocz do zawartości

[licznik] Sigma BC 1009


alfik4ever

Rekomendowane odpowiedzi

generalnie liczniki sigmy są warte swojej ceny, cechują się wysoką jakością i dobrym wykonaniem

osobiście posiadam 1609 z wyglądu identyczny tylko więcej funkcji wcześniej miałem sigmę 700 przez 13 lat chodził bez problemu znaczy dalej chodzi w starym rowerze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa do przemyślenia :D ale ogólnie dobrze wiedzieć że liczniki tej firmy dobrze się spisują... w sumie to znana firma która zajmuje się też pulsometrami :) za kilka dni pewnie zakupie na allegro któryś z tych o których pisaliśmy ;)

Swoje spostrzeżenia na pewno umieszczę tu: http://www.forumrowerowe.org/topic/72638-rower-level-a2-xt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam licznik Sigma 1009 ostatnio czyli jakiś 9 dni temu dostałem go w serwisie za darmo za to ze mi rower długo przetrzymali ale mniejsza z tym jeśli chodzi o licznik to po przejechaniu 160 kilometrów na nim myślę że to bardzo dobry model jak na razie nic się z nim nie dzieje chodzi dość fajnie ma wyraźny wyświetlacz nawet w słońcu wszystko widać dokładnie w porównaniu z moim poprzednim licznikiem (Atech F13) różnica jest duża szczególnie w kwestii wykonania. Jeśli chodzi o funkcje to są wszystkie co potrzeba jedyne co brakuje to podświetlenia ale jak ktoś jeździ w dzień to nawet nie zauważy różnicy ,a w "szarówce" wyświetlacz jest jeszcze dobrze widoczny. Podsumowując polecam ten licznik.

 

Ps mam wersję przewodową.

 

PoZdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co wymyślać miałem wcześniej z 2 liczniki przewodowe jeden Sigma stary ale jary i jakiś szajs z Lidl...nie polecam takich wynalazków 50 albo 100 funkcyjnych gdzie temp. powietrza raz podaje 38,8 a po chwili -15,5 w lecie ;-)

Ten licznik z opisu warto brać i raczej go kupię ale STS a nie kabelki :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Polecam ci licznik Sigma BC 1609. Kupiłem go całkiem nie dawno i licznik jest bardzo wszechstronny ze względu na funkcje i posiada dwie bardzo przydatne funkcje których nie posiadają liczniki np. Sigma BC 1009 czyli podświetlenie i temperatura. Myślę że warto wydać te 80/90zł i kupić coś dobrego niż kupować taki jak wyżej podałeś ;]

 

pozdrawiam i polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...