Skocz do zawartości

[Licznik]Problem z AVG.


DannyNellson

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

 

Posiadam licznik Atech F13. Sprawuję się bardzo dobrze, nie narzekam na niego. Aczkolwiek mam problem ze średnią prędkoscią [AVG]. Na liczniku cały czas wyświetla mi że moją średnią prędkością jest 13,4/13,5 a ja jeśli jadę to 35km/h to cały czas. Więc myślę, że jest tym coś nie tak. Nie wiem czy to z mojej winy, może coś żle ustawiłem czy z winy licznika.

 

HELP !

 

Pozdrawiam,

//DannyNellson.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łatwo policzyć czy średnia się zgadza (o ile z licznika da się takie informacje odczytać a z tego co przeczytałem to chyba nie ale może jednak). Podziel łączną ilość kilometrów zarejestrowanych na liczniku przez całkowity czas jazdy. Jeśli nie da się, nie ma takich funkcji to wykasuj prędkość średnią i zacznij od nowa, obliczanie średniej to nie jest skomplikowana rzecz dla licznika, więc jeśli licznik dobrze pokazuje prędkość więc czas jazdy i dystans to musi dobrze pokazywać średnią ponieważ bazuje na tych informacjach, dla mnie to po prostu taka średnia jest i tyle :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...