Skocz do zawartości

Katowice


ursusek

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

 

Na łikend mam inne plany ale jakbyś się jednak wybrał to zwracam uwagę na odcinek trasy od Kobióra do Pszczyny właśnie. Z racji tego że mieszkam w Tychach najczęściej ten kawałek pokonywałem lewą stroną ulicy Bielskiej (lasami od Paprocan w stronę Studzienic, Piasku ...) Ostatnio dla odmiany w Kobiórze odbiłem w prawo i tam zaczyna się kapitalny odcinek lasami - można jeździć i jeździć, na dobrą sprawę niemalże bez wyjazdu z lasu można dojechać pod Żory... ale Ty do Pszczyny zmierzasz. Musiałbyś zerknąć na mapę i kierować się w kierunku Radostowic (stamtąd już bocznymi, fajnymi dróżkami prosto do parku w Pszczynie) Z ciekawostek po drodze m.in. w lesie w okolicach Czarkowa pozostałości starej jednostki wojskowej, a w samych Radostowicach takie coś: http://bryla.gazetadom.pl/bryla/1,85301,6521713,Indywidualny_Dom_typOwy.html

 

Polecam więc zachodnią stronę ulicy Bielskiej :icon_lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za radę :D ,ale ja dobrze znam te lasy,w Pszczynie byłem już kilka razy.Miało być do Pszczyny ale najprawdopodobniej będzie do Ogrodzieńca,Pszczyna trochę się znudziła.Szkoda tylko że do Ogrodzieńca asfaltem trzeba będzie jechać,ale trasa miejscami jest malownicza no i góra w Niegowonicach ładna :rolleyes: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...